Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Luszak

26 czerwca 2019, 01:13

Trochę zgadzam się z thanosem.

Avatar
Kolorblind

Edytowano - 25 czerwca 2019, 13:31

Gdy wymaże połowę życia we wszechświecie ludzie nagrywajacy Gacha Life, streamerzy Fortnite, PETA, I K pop zniknie. Co wy na to?

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2019, 13:40

że to losowa połowa więc równie dobrze oni by zostali a reszta poumierała

Avatar
Kolorblind

25 czerwca 2019, 13:45

Wyobraź sobie świąt w którym istnieją tylko tacy ludzie

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2019, 13:47

pozdychaliby , ale pamiętaj że zawsze moga byc różne kombinacje tych co przeżyli

Avatar BilmoBlampkins

30 czerwca 2019, 19:04

Co jest nie tak z Gacha Life, Streamer'ami i K-Popem? Z PETA się zgadzam, ale tych innych nie rozumiem.

Avatar Cotosiestanelo

1 lipca 2019, 02:35

@BilmoBlampkins: W K-popie fanbase, tyle że ja tego nie lubie przez to, że dla mnie tam faceci wyglądają jak kobiety i do tego są z Korei ( czy tam Japonii, jeden ch*j ) więc efekt×2. A połowa moich koleżanek nadal uważa ich za atrakcyjnych w jakiś sposób, co dla mnie jest przegraną bo ja tak napewno nie wyglądam i nie mam zamiaru się do nich upodabniać. Do tego nie lubie ich muzyki. Moja opinia, możecie sie z nią nie zgodzić.

\_______/- Na czerwone, w razie gdyby ktos miał inną opinie (lub był psychofanem kpopu)

\_______/- Na zielone, w razie gdyby ktoś sie zgadzał z moją opinią (lub nienawidziłby kpopu)

Avatar Ziemnior3911

1 lipca 2019, 08:46

za

Avatar BilmoBlampkins

1 lipca 2019, 10:16

@Cotosiestanelo: Czyli K-Pop jest zły bo ludzie go bardzo lubią i osoby które tworzą muzykę nie mają w dupie jak wyglądają, aha.

Avatar Cotosiestanelo

1 lipca 2019, 11:23

@BilmoBlampkins: No nie bardzo, ale skoro tak twierdzisz to ja się kłócić nie będe.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kurteusz
Dodane przez: Kurteusz

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Znak czasów

Trzeba brać osobną torbę

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka