Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Znak czasów
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2019, 01:13
Trochę zgadzam się z thanosem.
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2019, 13:31
Gdy wymaże połowę życia we wszechświecie ludzie nagrywajacy Gacha Life, streamerzy Fortnite, PETA, I K pop zniknie. Co wy na to?
Odpisz
25 czerwca 2019, 13:40
że to losowa połowa więc równie dobrze oni by zostali a reszta poumierała
Odpisz
25 czerwca 2019, 13:45
Wyobraź sobie świąt w którym istnieją tylko tacy ludzie
Odpisz
25 czerwca 2019, 13:47
pozdychaliby , ale pamiętaj że zawsze moga byc różne kombinacje tych co przeżyli
Odpisz
30 czerwca 2019, 19:04
Co jest nie tak z Gacha Life, Streamer'ami i K-Popem? Z PETA się zgadzam, ale tych innych nie rozumiem.
Odpisz
1 lipca 2019, 02:35
@BilmoBlampkins: W K-popie fanbase, tyle że ja tego nie lubie przez to, że dla mnie tam faceci wyglądają jak kobiety i do tego są z Korei ( czy tam Japonii, jeden ch*j ) więc efekt×2. A połowa moich koleżanek nadal uważa ich za atrakcyjnych w jakiś sposób, co dla mnie jest przegraną bo ja tak napewno nie wyglądam i nie mam zamiaru się do nich upodabniać. Do tego nie lubie ich muzyki. Moja opinia, możecie sie z nią nie zgodzić.
\_______/- Na czerwone, w razie gdyby ktos miał inną opinie (lub był psychofanem kpopu)
\_______/- Na zielone, w razie gdyby ktoś sie zgadzał z moją opinią (lub nienawidziłby kpopu)
Odpisz
1 lipca 2019, 08:46
za
Odpisz
1 lipca 2019, 10:16
@Cotosiestanelo: Czyli K-Pop jest zły bo ludzie go bardzo lubią i osoby które tworzą muzykę nie mają w dupie jak wyglądają, aha.
Odpisz
1 lipca 2019, 11:23
@BilmoBlampkins: No nie bardzo, ale skoro tak twierdzisz to ja się kłócić nie będe.
Odpisz