Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ProMoruxBax

4 czerwca 2020, 13:49

No co ku*wa to podstawowe techniki

Avatar nieznanix14

18 grudnia 2019, 21:40

piszę ściągi na linijce 2 lata skuteczności

Avatar Koniczek02323

16 listopada 2015, 18:44

ja stosuje 4 i ostatnie.;)

Avatar MsCrazyAlex

25 czerwca 2016, 18:53

@Koniczek02323: aaaammmmmmaaaaaaaatttttttooooooooorrrrrrrrrr

Avatar Egzi01

25 grudnia 2013, 20:37

ostatni najlepszy

Avatar Aisza101

15 stycznia 2012, 13:24

jak na hiście:DD

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2011, 18:25

Ja raz napisałam sobie wszystko na karteczce, chciałam to potem podgapić ale nauczycuel podszedł do mojej ławki... Wessscie ale miałam stresa! Ale w tej samej chwili lunęło jak z cebra i jak rozgorzała krótka dyskusja na temat deszczu schowałam to.
...i tak wiedział XD

Avatar jaceksekula5

23 maja 2011, 19:04

najlepiej nagrać sobie na MP3 , MP3 do kieszeni wsadzić a słuchawke przez rękaw i ręką niby głoswe podpierać

Avatar talkman

1 maja 2011, 14:49

Z taką ortografią nie dobijesz do 15...

Avatar malpiatka

30 kwietnia 2011, 21:10

ostanie jest używane od 7 do 20 lat ;D wieżcie mam 14 ale dobije do 20 w taki SPOSUB!!

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2011, 18:55

emm.... to na paznokciu to pewnie "bardzo łatwo" odczytać, co? ;D

Avatar patryk78

9 kwietnia 2011, 10:35

@tomekko01: a ja na kartce piszę ściąge

Avatar tomekko01

6 kwietnia 2011, 18:30

Ja jak już to zapisuje na rence

Avatar chojnice1975

5 kwietnia 2011, 19:39

najlepsze to 1,7 i ostatnie

Avatar monalis5

4 kwietnia 2011, 19:04

a ja ściągam słuchając mp4 :D

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2011, 18:07

ja tam się stosuje do ostatniego.... xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Pozdrawiam świetliki

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka