Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie idź!
Ikony
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2019, 19:14
Aliexpres albo allegro. Wpisac bluza asasin
Odpisz
25 września 2013, 10:08
Mam taki płaszczyk w rozmiarze L na sprzedaż ;] jak ktoś chce - PW
Odpisz
6 stycznia 2017, 20:55
@emas1: bardzo póżno odpisuję,ale ch*j XDDD Masz jeszcze?? xddd
Odpisz
8 grudnia 2014, 22:02
Chce...! Bardzo chce!
Odpisz
16 września 2014, 20:48
ŁEE JA TO CHCE !!!
Odpisz
25 kwietnia 2014, 23:31
Muszę to mieć!
Odpisz
2 sierpnia 2013, 15:47
DAJTA JO!
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2013, 13:14
gdzie kupić
Odpisz
31 lipca 2013, 22:01
Wolałbym czerwoną ale ta też spox jest :D
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2013, 17:35
zajistowy***ista bluza!!!
Odpisz
31 lipca 2013, 16:55
Skoro jeszcze nie kupił to czemu już ma ten kaptur na głowie
Odpisz
31 lipca 2013, 13:29
chce takie!
Odpisz
30 lipca 2013, 21:18
lepsze są na level77
Odpisz
30 lipca 2013, 18:55
Desmond miał fajniejszą bluzę niż to.
Odpisz
30 lipca 2013, 18:00
Mom please !
Odpisz
30 lipca 2013, 16:36
Ja mam taką bluzę w sklepie odzieżowym było :P
Odpisz
30 lipca 2013, 17:31
@Adiospl: 1 słowo: FART
Odpisz
30 lipca 2013, 17:40
@Adiospl: za ile kupiłeś?
Odpisz
30 lipca 2013, 18:23
@Adiospl: jak już to tego nie sprzedają w sklepach... a juz napewno nie w polskich :3
Odpisz
30 lipca 2013, 18:53
@jacek1s: Zgadłeś. W Rosji to kupiłem
Odpisz
30 lipca 2013, 18:54
@jenson_button: Nie pamiętam
Odpisz
30 lipca 2013, 18:57
E tam! Niewygodne to jest
Odpisz
30 lipca 2013, 19:20
@Adiospl: ale będzie szpan :3 jeszcze jest w sklepie? :3
Odpisz
30 lipca 2013, 21:24
Heh. To było 7miesięcy temu.
nie wiem
Odpisz
31 lipca 2013, 09:59
@Adiospl: ;-;
Odpisz
31 lipca 2013, 11:28
no
Odpisz
31 lipca 2013, 14:47
@Adiospl: szkoda bo byś mi kupił ;-; :D
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2013, 15:31
Chciałbyś! Poszukaj se Rumunie. ;)
Odpisz
31 lipca 2013, 16:11
@Adiospl: nie jestem rumun ;-; jak byś kupił to bym ci oddał ;-;
Odpisz
1 sierpnia 2013, 10:29
Powiem tak. Nie
Odpisz
1 sierpnia 2013, 11:16
@Adiospl: ;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;
Odpisz
1 sierpnia 2013, 11:29
nie przesadzaj
Odpisz