Problem z kasą? Nie sądzę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Powodzenia
Ostry ten sędzia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2014, 16:24
ja zmieniam telefon raz na rok-dwa bo mi sie psują
Odpisz
Edytowano - 17 września 2014, 15:52
Ja jak zmieniam telefon to ubolewam bo zawsze przywiązuje się do starego ;-;
Odpisz
3 sierpnia 2013, 21:20
Ja to tęsknię za tymi starszymi telefonami, one przynajmniej się nie psuły tak łatwo ^^ No i zawsze się czuło, że ma się go w kieszeni :D
Odpisz
3 sierpnia 2013, 19:41
No jak to nie? xD
Odpisz