memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 14 lipca 2019, 22:34
jak ja nienawidze malych psow a zwlaszcza takich gowien boze jebbac kijem
Odpisz
15 lipca 2019, 02:56
@bulazpasztetem: Ja nie nienawidzę ale wku*wiają chyba trochę.
15 lipca 2019, 13:59
@BOSS111: masakra we wku*wiają małe gowna podejdzie pod nogi nadrepniesz u zacznie tak piszczec i wgl ja nielubie psow ani kotow ani nic takiego jeże są najlepsze
15 lipca 2019, 22:32
@bulazpasztetem: I kocham koty i jeże. Może być?
15 lipca 2019, 23:01
@BOSS111: jeze ok ale koty to zyebane
3 stycznia 2022, 15:20
@bulazpasztetem: no jakby koty są poj...ne ale bym nie powiedział że zj...ne (mam dwa koty + odkop)
3 stycznia 2022, 15:19
Mózg starszego rodzeństwa jest jak "H" w Hiszpańskim Nie ma go
14 lipca 2019, 19:51
Przecież to szczur
15 lipca 2019, 11:23
@KKuubbaaa1: Za brzydkie na szczura
15 lipca 2019, 07:34
Jaki ładny emo piesek <3
14 lipca 2019, 22:04
Chce rozmawiać z twoim właścicielem
14 lipca 2019, 19:14
Było
27 czerwca 2019, 02:20
chcę rozmawiać z twoim weterynarzem
14 lipca 2019, 19:12
weterynarz: ładującesiękułeczko.exe quicksaving...
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 lipca 2019, 22:34
jak ja nienawidze malych psow a zwlaszcza takich gowien boze jebbac kijem
Odpisz
15 lipca 2019, 02:56
@bulazpasztetem: Ja nie nienawidzę ale wku*wiają chyba trochę.
Odpisz
15 lipca 2019, 13:59
@BOSS111: masakra we wku*wiają małe gowna podejdzie pod nogi nadrepniesz u zacznie tak piszczec i wgl ja nielubie psow ani kotow ani nic takiego jeże są najlepsze
Odpisz
15 lipca 2019, 22:32
@bulazpasztetem: I kocham koty i jeże. Może być?
Odpisz
15 lipca 2019, 23:01
@BOSS111: jeze ok ale koty to zyebane
Odpisz
3 stycznia 2022, 15:20
@bulazpasztetem: no jakby koty są poj...ne ale bym nie powiedział że zj...ne (mam dwa koty + odkop)
Odpisz
3 stycznia 2022, 15:19
Mózg starszego rodzeństwa jest jak "H" w Hiszpańskim
Nie ma go
Odpisz
14 lipca 2019, 19:51
Przecież to szczur
Odpisz
15 lipca 2019, 11:23
@KKuubbaaa1: Za brzydkie na szczura
Odpisz
15 lipca 2019, 07:34
Jaki ładny emo piesek <3
Odpisz
14 lipca 2019, 22:04
Chce rozmawiać z twoim właścicielem
Odpisz
14 lipca 2019, 19:14
Było
Odpisz
27 czerwca 2019, 02:20
chcę rozmawiać z twoim weterynarzem
Odpisz
14 lipca 2019, 19:12
weterynarz: ładującesiękułeczko.exe quicksaving...
Odpisz