Wszyscy znamy kogoś takiego...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Rel
Były nóżki, nie ma nóżek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Papierowa szkoła posting
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2015, 21:52
Ja też dotykam :P
Odpisz
30 lipca 2013, 21:46
ja dotykam xd ;d
Odpisz
2 sierpnia 2013, 15:31
@jacek1s: kanapki nie mają rąk ._.
Odpisz
2 sierpnia 2013, 16:39
Dotyka sałatą!
Odpisz
2 sierpnia 2013, 16:41
@szymon52510: brudzi sobie ekran jedzeniem !?!
Odpisz
2 sierpnia 2013, 16:50
A dlaczego by nie?
Odpisz
3 sierpnia 2013, 00:20
On już nie jest kanapką O.O
Odpisz
3 sierpnia 2013, 18:04
@kaka958: On ewolułował w płomień.
Odpisz
3 sierpnia 2013, 21:39
Ło k***a kanapka sie pali !¡!
Odpisz
4 sierpnia 2013, 22:29
Nie dawno był postacią z anime :< Teraz znowu jest kanapką :(
Odpisz
2 sierpnia 2013, 21:32
Powinno być "[...]dotyka palcem TWOJEGO monitora." Jest to jedna z najbardziej wkurzających cie rzeczy.
Odpisz
2 sierpnia 2013, 19:07
windows 8 to rozwiazal :) a poza tym jest mega***owy
Odpisz
2 sierpnia 2013, 18:01
ja drapię
Odpisz
2 sierpnia 2013, 15:30
Windows 98 czy XP?
Odpisz
2 sierpnia 2013, 16:37
@szymon52510: XP.
Odpisz
2 sierpnia 2013, 15:21
To ja dotykam :D
Odpisz
31 lipca 2013, 09:46
haha a ja moge włączyć tryb co trzeba dotykać na ekran
Odpisz