Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Daria123456

16 lipca 2014, 19:04

Dajcie mi siekierę !

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Towarzysz777

24 stycznia 2021, 02:57

Avatar Anonim7362616

24 stycznia 2021, 23:35

Avatar Jadczukov

22 listopada 2019, 07:03

1. Nie czarny tylko afroamerykański
2. Nie biały tylko europejski/słowiański
3. Co ludzie niby widzą w tych całych ajfonach? Niskiej jakości w ciul drogie coś.

Avatar old_account

19 listopada 2019, 22:17

Ty! Tak ty! Spójrz na swoją koszulkę! Co na niej masz? Moją wiarę w ludzkość i przyszłe pokolenie!

Avatar Griszka

2 sierpnia 2013, 10:20

Tak w sumie to nie czaję po co tym rozpuszczonym bachorom Ajfony i inne. Dostałam telefon w wieku 11 lat i mam ten sam do dzisiaj, a zamiast płakac że zwykła Nokia to płakałam ze szczęścia ._.

Avatar siemek22

2 sierpnia 2013, 13:52

@Griszka: Wiesz,teraz to jest szpan typu:
Debli/ka A: A ja mam iPhone'a 4 !
Debil/ka B: Biedna jesteś ! Ja mam iPhone'a 4 S !

Avatar larens

7 sierpnia 2013, 22:13

@Griszka: mam telefon od brata który ma go od brata gdy go dostałem każdy miał dotykowy (wiek11) a jak ktoś się śmiał robiłem test on daje jakieś zadanie potem ja kto dalej rzuci nie zamierzałem rzucać ale i tak komuś spadł telefon i szybka zniszczona a mi wypada i nic może wgłębienie na podłodze

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2018, 14:36

@siemek22: teraz jest szpan SUPER AJFONAMI IKS ES I W OGÓLE LASLGSLDHLSa

Avatar adix53

6 lutego 2018, 16:04

*Krzyczy w środku I NA ZEWNĄTRZ*

Avatar pieszel101

9 lipca 2016, 20:36

Właśnie skończyłem wciągać orenrzade rynną

Avatar
SzanownyPanZulMietek

29 marca 2016, 14:06

A ja nikomu nie oddam mojej cegły.

Avatar krzysztofek1

4 czerwca 2016, 20:42

ja też nigdy to najlepszy telefon

Avatar Adgos

6 maja 2016, 00:13

Tylko ze podpis nie jest od tego zdjęcia
Według mnie dziewczyna płacze ze szczęścia
Ale to tylko moja opinia która nikogo nie obchodzi

Avatar Stefan13

17 sierpnia 2015, 22:29

ale ona głupia może sobie klapke kupić czarną

Avatar
Konto usunięte

24 maja 2015, 18:14

Boże, jaki ciemnogród.
Ok, mam telefon dotykowy. Samsung. Ale moja koleżanka ma Iphone5 i nim szpanuje oraz udowadnia ciągle, że to ona ma najlepszy TeLeffoNiQ.

Avatar Odbity

21 października 2014, 17:24

daj farbe. pomaluje go.

Avatar Papayou

14 kwietnia 2014, 17:49

Pier*dolona sz*mata zaj*ebana, ja bym ojca z matką po du*pie całowała, jakby mi taki prezent kupili, ja miałam starą nokię 201, i byłam wdzięczna, że ją mam, że mi kupili, a jak poszłam do pracy to kupiłam sobie nowy telefon, a za ten stary oddałam tacie kasę, nie robiłam afery, mała zdz*ira.

Avatar Bella113

Edytowano - 15 listopada 2013, 14:19

Ja pie*do*le mam jej ochotę za*je*ba*ć przez ten ekran, k*rwa mać

Avatar Brzozowski

12 sierpnia 2013, 21:35

Ja bym się cieszył, że w ogóle coś dostałem

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2013, 17:09

Jezu jak na to patrze to się tylko denerwuję i sobie psuję humor D:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Co to takiego?

Cóż za brak szacunku

Mało znany szczegół

Totalnie

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka