Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ch-chesz wyparować...?
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2019, 14:07
Myślałem że chodzi o koszykówkę xdd
Odpisz
9 sierpnia 2019, 20:25
Jescze brakuje mikrofonu zbierającego wszystko w jego mieszkaniu i mieszkaniu sąsiada.
Odpisz
10 sierpnia 2019, 00:37
@ben1794: i camp nou
Odpisz
9 sierpnia 2019, 20:53
ostatnio w tf2 grałem z dwoma ruskami o dziwo byli dorośli informowali team i współpracowali ogólnie wygraliśmy obydwie rundy
Odpisz
9 sierpnia 2019, 20:54
@Zaspanymen33: tacy ludzie są zajebiści
Odpisz
10 sierpnia 2019, 00:34
@Zaspanymen33: ja w cs'sie na prime spotkałem tylko raz toksycznego ruska, reszta albo była ogarnięta albo się nie odzywała
Odpisz
9 sierpnia 2019, 22:39
Ja często na Francuzów trafiam
Odpisz
10 sierpnia 2019, 00:32
@mikigra8888: ja na Francuzów i niemców
Odpisz
10 sierpnia 2019, 00:32
Ja dziś grałem z ruskami co cały mecz gadali ale przynajmniej wygraliśmy więc spoko
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2019, 21:51
Jeszcze dla mnie Hiszpanie tak zap*erdalają mówiąc że za nic ich nie zrozumiem
Odpisz
9 sierpnia 2019, 21:45
grałem kiedyś W GRĘ i miałem w drużynie Azjatę, jak go atakowali to krzyczał "cing ciong cing ciong"
Odpisz
9 sierpnia 2019, 20:34
Serio jest problem z Hiszpanami? Znaczy trafiłem ze 3 razy cały ich team, ale nie jest to plaga jak Ruscy kiedyś.
Chociaż ja znam język, więc w sumie mi obojętnie.
Odpisz
9 sierpnia 2019, 20:37
W memie chyba chodzi o USA, gdzie Meksykanie chyba są takimi naszymi Ruskami.
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2019, 20:40
@Majnix: A, rozumiem. Dzięki.
Odpisz
9 sierpnia 2019, 20:53
@Majnix: Nie. Chodzi dosłownie o dzieci z Hiszpanii. Nie spotkałem jeszcze dzieciaka z Hiszpanii, który nie miał przesterow, muzyki i darcia pi**y w tle.
Odpisz
9 sierpnia 2019, 21:45
I już wyjaśnione
Odpisz
9 sierpnia 2019, 21:50
bo ogólnie w Hiszpanii taki normalny ton to prawie krzyk więc wiesz ciekawie w domach
Odpisz
28 czerwca 2019, 09:49
Ja jak grałem w r6s spotkałem dwóch typów co na początku gadali po francusku później w jakimś niezidentyfikowanym języku a następnie przez resztę meczu rozmawiali po niemiecku
Odpisz
9 sierpnia 2019, 20:06
@KAVAAS: Wow
Odpisz
9 sierpnia 2019, 20:14
@KAVAAS: Wciąż lepsze to niż jak cały team napi**dala pół hiszpańskim pół zwierzęcym (darcie japy i sapanie), do tego dwóch gości puszcza muzykę, że dźwięki z gry praktycznie nie istnieją a na sam koniec rankeda kiedy wygrywacie 3-0 i jest 5vs1 oni zaczynąją się team killować i przegrywacie 3-5
Odpisz
9 sierpnia 2019, 20:20
@Mr_Quicky: 90% moich meczy z Hiszpanami/Ruskimi/Włochami mi się przypomina
Odpisz
9 sierpnia 2019, 20:22
@as13zx: Gorzej jest jak masz mecz i w teamie same hiszpańce. Prosisz ich o to, aby gadali, albo pisali po anielsku, a oni dalej w swoim języku i się potem dziwią dlaczego się ich "nie słuchamy".
Odpisz
9 sierpnia 2019, 20:39
@Koteczek_21: Ja ostatnio jak miałem taki team to zwyzywałem ich i wyśmiałem po angielsku i jakoś mnie zrozumieli idioci xd
Odpisz
9 sierpnia 2019, 20:40
@Mr_Quicky: Ja miałem bardzo często taką sytuację. A oni i tak nie rozumieli co pisałem.
Odpisz
27 czerwca 2019, 21:38
WHAT IS UR PROBLEM GREEN
Odpisz
27 czerwca 2019, 21:52
@marucha: misayalonram
Odpisz
27 czerwca 2019, 22:45
@marucha: *rozwala komputer*
Odpisz
9 sierpnia 2019, 20:40
@marucha: Az mi sie przypomnialo https://youtu.be/cy4A86PP1kE
Odpisz
9 sierpnia 2019, 20:36
Ja zawsze brałem takie osoby jako ludzie, którzy chcą po prostu znaleźć znajomych na podstawie muzyki. I tak puszczają swoją ulubioną muzykę z myślą, że dzięki temu ktoś kto to zna się odezwie do nich. Ja tak trochę robiłem, ale nie ze puszczałem muzykę na cały głośnik tylko sobie nuciłem jakąś piosenkę
Odpisz
9 sierpnia 2019, 20:22
+żre jedzenie i mlaszcze na cały mikrofon
Odpisz
9 sierpnia 2019, 20:22
Lepsze by było: "Mówiący po rosyjsku"
Odpisz
9 sierpnia 2019, 20:11
Lepsze to niż 9 latek i kamerzysta
Odpisz
9 sierpnia 2019, 20:09
R6 w pigułce, a zaraz po nich arabowie i francuzi...
Wciąż ku*wa nie wierzę, że udało mi się wbić samemu platyne...
Odpisz