Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

7 listopada 2025, 08:37

Nadal czekamy

Avatar PanPiernik

4 października 2024, 22:49

Jak mleko

Avatar Memiorz_z_Rosji

14 lutego 2024, 11:54

Bardzo źle się zestarzało

Avatar DerpF1

12 czerwca 2022, 08:45

Od 17 czerwca mają mieć status kandydata, czy coś

Avatar Kiilano

Edytowano - 7 lutego 2022, 11:24

No teraz to do NATO chcą

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2019, 10:42

Jak wejdą to beda jeszcze biedniejsi bo unia ich rozkradnie

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2019, 23:31

To mogła być też Turcja.

Avatar HusariaTV

18 lipca 2019, 20:28

Turcja bardziej się przyda niż dziady z widłami

Avatar
Commonwealth

18 lipca 2019, 23:44

@HusariaTV: to oni mają widły?!?

Avatar xXkuba22Xx

19 lipca 2019, 01:41

mogła byc tez Gruzja i każde inne państwo starające się dołączy do unii

Avatar Ambassador

Edytowano - 18 lipca 2019, 20:06

mam nadzieje że nie, bo wtedy nigdy nie odzyskamy Lwowa

Avatar Ameron

18 lipca 2019, 22:22

@Ambassador: a okazje były.

Avatar Ameron

18 lipca 2019, 22:20

tak tylko przypomnę

Avatar Tamron

28 czerwca 2019, 09:57

Let me in!
Le' me in!
Le e in!
LENIN!

Avatar misko02

18 lipca 2019, 20:51

@Tamron: Le e in
Lee Sin
Lee Sin=Lenin

Avatar Decebal

18 lipca 2019, 20:26

Z Banderą na piersi raczej ich nie wpuszczą.

Avatar Mr_Senate

18 lipca 2019, 20:02

Na obrazku u góry przydałaby się jeszcze Rosja z tyłu

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2019, 22:22

Ukraina: Czyli jak pozbędę się głowic nuklearnych to będziecie mnie bronić ?
Nato czy tam UE:Tak,tak
*Kilka lat później*
Ukraina:Ej ludziska Rosja zajeła Krym,potrzebujemy pomocy...
Ukraina:Ludziska ?

Avatar Nanook

Edytowano - 27 czerwca 2019, 22:28

Chodzi ci o Memorandum budapesztańskie z 1994 roku.
Nie było tam ani NATO ani UE, tylko Wielka Brytania, Rosja i Stany Zjednoczone. I chodziło o respektowanie suwerenności i integralności terytorialnej Ukrainy, a nie o jej bronienie. Jedynym państwem, które złamało to memorandum była Rosja.

Avatar PoProstuWojtek

Edytowano - 28 czerwca 2019, 00:15

@Nanook: Bo jak to powiedział irytujący, głównym towarem eksportowym Rosji, jest wojna

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: stan123

To by wystarczyło

To bilet w jedną stronę skarbie

Miło z ich strony, śliczne są

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nigdy na to nie wpadną

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka