Myślałem że USA to po prostu inna nazwa...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nie znoszę kleszczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2019, 02:08
w sumie bez sensu jest nazywanie obywateli USA "Amerykanami", to jak przywłaszczenie sobie wyższości bo nazywasz się tak jak obywatelem kontynentu ("Europejczyk" dla porównania)
z drugiej strony... jak mieli by się inaczej nazywać? Stanek i Stanka?
stonka od razu
Odpisz
10 sierpnia 2019, 01:11
@nightcube: USAn i USAnka... Ale coś w tym jest, to tak jakby na Chińczyków mówić Azjaci....CZEKAJ. Ale w takim razie Kanadyjczycy to też Amerykanie. Polacy to Europejczycy. Kitajce to Azjaci
Odpisz
20 kwietnia 2022, 21:41
@nightcube: Stańczyk
Odpisz
22 kwietnia 2022, 07:36
@Racc00nGold: kolejny złoty szpadelowiec
Odpisz
23 kwietnia 2022, 02:38
@nightcube: Yyy... Co to jest "szpadelowiec"?
Taki, który odpowiada na komentarze z jakichś dawnych czasów?
Odpisz
20 kwietnia 2022, 21:40
Ja tak miałem z Afryką
Odpisz
28 czerwca 2019, 20:56
Czekaj co? Całe życie w kłamstwie
Odpisz
8 sierpnia 2019, 22:55
@ArthurMorgan: Orthur. Watchu doin' ere? Needya some goddamn faith, ma boah?! Get up and work!
Odpisz
8 sierpnia 2019, 23:01
@ArthurMorgan: Ooright, Orthur. Watchu doin' ere?
Odpisz
9 sierpnia 2019, 02:09
@Dutch_van_der_Linde: Muneh
Odpisz
9 sierpnia 2019, 08:37
@ArthurMorgan: Orthur, why you stopped givin' muneh to our camp?
Odpisz
9 sierpnia 2019, 18:36
@Dutch_van_der_Linde: you need some goddamn faith Dutch
Odpisz
9 sierpnia 2019, 16:45
Kiedys mowilem jezyk "amerykanski" XD
Odpisz
8 sierpnia 2019, 23:34
Dorosły mieszkaniec Stanów w tej samej sytuacji.
Odpisz
8 sierpnia 2019, 20:53
Kiedyś myślałem, że Sydney to stolica Australii
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2019, 21:24
@HusariaTV: Jakieś 5-10 lat temu powiedziałbym, że Wikipedia się z tym zgadza. Ale widzę że już w między czasie zmienili na "Canberę".
Taka ciekawostka
Odpisz
28 czerwca 2019, 22:15
Ja się kiedyś zastanawiałem jak to możliwie że mieszkam w Polsce ale też w uni europejskiej (w wiadomościach tak mówili)
Odpisz
28 czerwca 2019, 20:22
Tyle że ludzie ze Stanów rzeczywiście tak uważają, a Kanadyjczycy nie uważają się za Amerykanów.
Odpisz
28 czerwca 2019, 19:57
5 letni ja dowiadujący się, że istnieją inne państwa niż Polska:
Odpisz
28 czerwca 2019, 18:49
Ja myślałam że Ameryka jest w Europie
Odpisz
28 czerwca 2019, 18:51
@Jestem_Jejakiem_2007: Byłeś bardzo mądrą osobą
Odpisz
28 czerwca 2019, 19:20
@Jestem_Jejakiem_2007: ale Ameryka jest też w polsce
Odpisz
28 czerwca 2019, 18:54
Młody ja dowiadujący się, że w Warszawie nie mówi się po angielsku i nie jest to inny kraj.
Odpisz
28 czerwca 2019, 18:54
Ja kiedyś myślałem, że Sydney to stan USA.
Odpisz