Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar nightcube

9 sierpnia 2019, 02:08

w sumie bez sensu jest nazywanie obywateli USA "Amerykanami", to jak przywłaszczenie sobie wyższości bo nazywasz się tak jak obywatelem kontynentu ("Europejczyk" dla porównania)

z drugiej strony... jak mieli by się inaczej nazywać? Stanek i Stanka?

stonka od razu

Avatar Towarzysz777

10 sierpnia 2019, 01:11

@nightcube: USAn i USAnka... Ale coś w tym jest, to tak jakby na Chińczyków mówić Azjaci....CZEKAJ. Ale w takim razie Kanadyjczycy to też Amerykanie. Polacy to Europejczycy. Kitajce to Azjaci

Avatar Racc00nGold

20 kwietnia 2022, 21:41

@nightcube: Stańczyk

Avatar nightcube

22 kwietnia 2022, 07:36

@Racc00nGold: kolejny złoty szpadelowiec

Avatar Racc00nGold

23 kwietnia 2022, 02:38

@nightcube: Yyy... Co to jest "szpadelowiec"?
Taki, który odpowiada na komentarze z jakichś dawnych czasów?

Avatar Racc00nGold

20 kwietnia 2022, 21:40

Ja tak miałem z Afryką

Avatar ArthurMorgan

28 czerwca 2019, 20:56

Czekaj co? Całe życie w kłamstwie

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2019, 22:55

@ArthurMorgan: Orthur. Watchu doin' ere? Needya some goddamn faith, ma boah?! Get up and work!

Avatar Dutch_van_der_Linde

8 sierpnia 2019, 23:01

@ArthurMorgan: Ooright, Orthur. Watchu doin' ere?

Avatar ArthurMorgan

9 sierpnia 2019, 02:09

Avatar Dutch_van_der_Linde

9 sierpnia 2019, 08:37

@ArthurMorgan: Orthur, why you stopped givin' muneh to our camp?

Avatar ArthurMorgan

9 sierpnia 2019, 18:36

@Dutch_van_der_Linde: you need some goddamn faith Dutch

Avatar MeenziPL

9 sierpnia 2019, 16:45

Kiedys mowilem jezyk "amerykanski" XD

Avatar Grzechoooo

8 sierpnia 2019, 23:34

Dorosły mieszkaniec Stanów w tej samej sytuacji.

Avatar HusariaTV

8 sierpnia 2019, 20:53

Kiedyś myślałem, że Sydney to stolica Australii

Avatar Sharlatan

Edytowano - 8 sierpnia 2019, 21:24

@HusariaTV: Jakieś 5-10 lat temu powiedziałbym, że Wikipedia się z tym zgadza. Ale widzę że już w między czasie zmienili na "Canberę".
Taka ciekawostka

Avatar sekacz

28 czerwca 2019, 22:15

Ja się kiedyś zastanawiałem jak to możliwie że mieszkam w Polsce ale też w uni europejskiej (w wiadomościach tak mówili)

Avatar Grzechoooo

28 czerwca 2019, 20:22

Tyle że ludzie ze Stanów rzeczywiście tak uważają, a Kanadyjczycy nie uważają się za Amerykanów.

Avatar rumcajschr

28 czerwca 2019, 19:57

5 letni ja dowiadujący się, że istnieją inne państwa niż Polska:

Avatar Jestem_Jejakiem_2007

28 czerwca 2019, 18:49

Ja myślałam że Ameryka jest w Europie

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2019, 18:51

@Jestem_Jejakiem_2007: Byłeś bardzo mądrą osobą

Avatar kacp80

28 czerwca 2019, 19:20

@Jestem_Jejakiem_2007: ale Ameryka jest też w polsce

Avatar Axyui

28 czerwca 2019, 18:54

Młody ja dowiadujący się, że w Warszawie nie mówi się po angielsku i nie jest to inny kraj.

Avatar PanMisiek

28 czerwca 2019, 18:54

Ja kiedyś myślałem, że Sydney to stan USA.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar MonioMonio
Dodane przez: MonioMonio

Dobrze czasem się oderwać

Nie znoszę kleszczy

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Należy się za piękne oczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka