Od tego zależy całe moje życie!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Najbardziej realistyczny spośród modów
Powodzenia
Nie są aż takie pyszne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2019, 11:05
EA naciąga na Hajs jak tylko może. To jest po prostu chore. O simsy w ogóle nie dbają, mimo update z okazji 5 Lecia Ch#jowej 4 części, dalej widnieje napis "Maxis2017" nie mówiąc o tym że napis ten został ustawiony w grudniu 2017 roku a tak to przez cały 2017 było 2016. Nawet tego im się zmienić nie chciało. Po za tym w The Sims Demo (tak, pierwsza część) był basen, który dodano do 4 części po 2 latach. Wracając do update z okazji 5 Lecia gry, dodano podobno 1000 "nowych" obiektów za darmo i z tego co słyszałem to są to zwykle **DEBUG**i które są od początku (o ile można Simsy tak nazwać) w tej grze. Na ten "wielki" update z 5 Lecia gry jedyne co doszło do kształt terenu który był (jak w przypadku basenu) Nawet w The Sims Demo! Po za tym co to ma niby być? Maxisowi się chciało iść na łatwiznę więc zamiast w realizm grafiki, poszli w grafikę komiksową co wygląda badziewnie. Nie wspominam o wielu glitchach i błędach w grze takich jak wyginanie ręki za plecy, odrabiając przy tym zadanie z kilku metrów. Po za tym kto normalny wydał by (W dodatku na tak słabą) grę ponad 2000 zł? Już nie mówiąc o "dodatkach do dodatku" (serio maxis zrobił takie coś).
Od pory kupienia The Sims 4 już nigdy nie kupiłem i nie kupię żadnej gry od EA
Odpisz
28 lipca 2019, 11:44
@Hofer: no to ja mam kilka argumentów przeciw. Pierwszym z nich jest według ciebie obowiązek posiadania basenu i edycji terenu od początku. Ale dlaczego? Może the Sims team wolało wprowadzić inne zmiany w zamian za baseny i edycję na starcie? System emocji w czwórce jest zajebisty. Nigdy takiego nie było. Simowie robią wiele rzeczy naraz, co w poprzednich edycjach nie było możliwe. A teraz można oglądać telewizję, jeść żarcie i jeszcze gadać z innymi simami. Ludzie się oburzają że coś z poprzednich wersji nie zostało wprowadzone, ale nie zwracają uwagi na nowe rzeczy. Co do grafiki - trójkowa dążyła do realizmu - wygląda gorzej. W czwórce nie ma żadnych suwaczków, można rozciągać sima jak się chce i tej wygląda lepiej niż ten trójkowy, pomimo kreskówkowej grafiki. Nie wiem czy grałbym w czwórkę gdyby ta znowu dążyła do realizmu. Wywaliłem w nią dużo pieniędzy, i szczerze powiedziawszy nie żałuję, bo lubię tą grę i to co ma do zaoferowania. A 1000 nowych obiektów? Cóż, dostaliśmy praktycznie wszystko z czego zbudowany jest świat, nie wiem czy inna gra coś takiego oferuje. Gdybyśmy chcieli tylko dostawać te same rzeczy co w poprzednich edycjach, gra wyglądałaby identycznie, tylko że grafika nieznacznie by się zmieniała.
Odpisz
28 lipca 2019, 15:04
@pawlik5556: Co do tego że 3 wygląda gorzej, przecież 3 jest kilka lat starsza od 4 więc gorsza technologia, dlatego 3 wygląda gorzej. Moim zdaniem basen i kształt terenu to jedne z podstawowych rzeczy , nie narzekam na brak rakiety kosmicznej tylko proszę maxisa o zwykły basen, więc różnica jest.
Odpisz
28 lipca 2019, 17:09
@Hofer: tylko że ja patrząc na realistycznych simów tworzonych z modami mam ochotę zwymiotować
Odpisz
28 lipca 2019, 17:46
@pawlik5556: zależy od gustu i od jakości wykonania, jednak komiksowa grafika jest łatwiejsza więc maxis w 4 poszedł na łatwiznę
Odpisz
29 lipca 2019, 10:55
@Hofer: mi się bardzo podoba grafika czwórki, Simowie mają ludzkie proporcje i wyglądają dobrze. A rozciąganie różnych części realistycznego ciała mogłoby wyglądać dość zabawnie
Odpisz
28 lipca 2019, 12:47
Simsy 4 z tym wszystkim kosztują około 2000 zł
Odpisz
28 lipca 2019, 12:46
A ja mam simsy i te wszystkie dodatki za darmo bo jakiś dobry jejak dał mi kiedyś link
Chwała ci anonimowy użytkowniku
Odpisz
27 lipca 2019, 22:57
Tato bo te akcesoria dodają p r a l k ę
Odpisz
28 lipca 2019, 00:46
@Maselgo15: te akurat są zajebiste
Odpisz
28 lipca 2019, 07:16
@Maselgo15: ale P r a l k e mamy w domu i idź nastaw pranie g ó w n i a r z u
Odpisz
28 lipca 2019, 09:14
@Maselgo15:
To są chyba najbardziej potrzebne mi akcesoria
Odpisz
28 lipca 2019, 08:37
Moja znajoma ma nawalone modów do simsów a i tak połowa jest zglitchowana/nie używa ich
Odpisz
27 lipca 2019, 20:21
Jak tak chcesz to sobie torrenta pobierz z wszystkimi dlc
Odpisz
28 lipca 2019, 00:46
@HusariaTV: mimo że wywalam hajs w błoto to jednak wolę być uczciwy wobec ulubionej serii gier. Poza tym rzeczy online nie działają wtedy :/
Odpisz
27 lipca 2019, 22:25
Mody polecam ogólnie jeśli chodzi o ubrania
Odpisz
27 lipca 2019, 19:47
"ten dodatek daje fajne autka i warsztat"
"a po za tym?"
"n i c"
Odpisz
27 lipca 2019, 19:35
Łącznie wydałem kilkaset złotych na to gówno nienawidzę cię EA
Odpisz
27 lipca 2019, 19:29
Do what you want cause a pirate is free, you are a pirate!
Yarr har fiddle dee dee
Being a pirate is alright to be
Do what you want cause a pirate is free
You are a pirate!
Odpisz
29 czerwca 2019, 10:47
Wszyscy doskonale wiemy czyja to robota
Odpisz
29 czerwca 2019, 15:36
wiecznie biednego simomaniaka?
Odpisz
29 czerwca 2019, 20:16
@pawlik5556: EA
Odpisz
30 czerwca 2019, 11:13
aaa no fakt
Odpisz
29 czerwca 2019, 09:49
złoto
Odpisz
29 czerwca 2019, 09:24
Ja z dlc dodającym 5 aut do Forzy
Odpisz