Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2021, 09:28

?

Avatar Tymek590

27 czerwca 2017, 12:10

lepjej...

Avatar Misieeek04

18 października 2018, 14:35

@Tymek590: lepjej na nałuke dla njego

Avatar PoProstuWojtek

23 sierpnia 2017, 00:41

Kupiłeś mnie masz dychę.

Avatar sisisika1

15 maja 2016, 14:49

a ja bym dała browara zamiast 2 groszy

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2014, 18:22

Uliczny pan da

Avatar Rex38

2 sierpnia 2013, 16:38

chętnie bym wzią te monety na browara ze starego browara

Avatar bezimienny7

1 sierpnia 2013, 22:26

A ja bym mu nie dal, zdecydowanie wolalbym dac ksiedzu. Moze i jestem dziwny, mam ponad 16 lat ale nie ciagnie mnie do alkoholu, wrecz zal mi ludzi ktorzy mysla ze sa fajni bo pija albo pala.

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2013, 22:34

@bezimienny7: Masz rację, sam mam 14 lat i nie znoszę ludzi z mojej klasy, którzy tylko chcą palic i pić i myślą, że są ,,wielce dorośli''

Avatar SockPuppet

1 sierpnia 2013, 23:40

@bezimienny7: Dobrze gada, polać m...nieważne.

W każdym razie kolega ma świętą rację, zwłaszcza w pierwszym zdaniu. Chociaż w drugim też.

Avatar master_oxar

Edytowano - 2 sierpnia 2013, 06:55

Ja też mam 14 lat, i czasem się napiję piwa, ale NIE dla bycia "fajnym". Nawet rodzice mi czasem kupują bo uważają, że lepiej pod ich kontrolą niż z kolegami w zaułkach. I proszę, nie piszcie że się chwalę, bo przedstawiam punkt siedzenia :)

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2013, 08:19

@bezimienny7:

Mamy podobny tok myślenia :D Chciałbym nie wypić ani butelki alkoholu w życiu... Na razie jestem młody, więc łatwo...

Avatar Znajomy22

2 sierpnia 2013, 09:04

@bezimienny7: Masz racje i mnie denerwuję jak ludzie z klasy się chwalą, że pili piwo.(wiem sam bo mam 11 lat).

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2013, 14:29

@master_oxar: ostatnio w mojej miejscowości był festiwal no i poszedłem tam i moja mama kupiła sobie piwo,,Radler'' i chciała żebym wypił troche bo to bezalkoholowe, ja mówiłem mamie że nie chce a ona- masz i nie marudź! :D

Avatar master_oxar

2 sierpnia 2013, 15:15

Radler nie jest do końca bezalkoholowy, ale alkoholu tam mało. Piłem radler cytrynowy i nie był zbyt dobry.

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2013, 15:45

@master_oxar: Racja, nie smakował mi :)

Avatar Griszka

2 sierpnia 2013, 10:34

Widzę, że Pan Żebruch "lepjej" wie, gdzie mamy lokowac pieniądze.

Avatar kazakol2000

1 sierpnia 2013, 23:19

Lol

Avatar
epicworms

1 sierpnia 2013, 23:02

Ja tam nie wierze w Boga, a kase to bym wydał dla siebie

Avatar JuliaMH

31 lipca 2013, 14:22

niezły rym

Avatar Miss_Spectra

1 sierpnia 2013, 22:24

@JuliaMH: Zgadzam się.

Avatar matigrzegorz

1 sierpnia 2013, 21:31

Przynajmniej prawdę mówi : D. Dla zwykłego żebraka bym nie dał, ale takiemu bym podrzucił ;D

Avatar SockPuppet

1 sierpnia 2013, 20:38

Każdy ksiądz powinien mieć krwiożerczego, tresowanego jaguara, który pożerałby niewiernych!

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2013, 20:26

hajs się zgadza

Avatar master_oxar

31 lipca 2013, 15:12

wrzucam monetę przez internet

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa różne spojrzenia

Cel namierzony

Żartownisie

Nie znoszę kleszczy

Fajnie że odpowiedzieli

No to skrzynia biegów do wymiany

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka