Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Tymi się chodzi
Powodzenia
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2021, 21:02
Jaki tu cmentarz...
Odpisz
7 kwietnia 2011, 16:25
@McFemb: Jak masz dwa shifty jeden nad drugim to gratuluje. Gdzie kupiłeś klawiaturę?
Odpisz
10 lutego 2015, 00:02
@miau321: na stronie apple można kupić
Odpisz
25 kwietnia 2011, 18:49
:D
Odpisz
11 kwietnia 2011, 21:04
@miau321: a widzisz ze to jest klawa od Mac OS?? na cholere ci dioda na shifcie chyba wiesz kiedy wciskasz =.=
Odpisz
7 kwietnia 2011, 14:08
to sa komenty do obrazka a nie do sposobu grania w jakakolwiek gre
Odpisz
7 kwietnia 2011, 08:05
ja w nocy na hard a w dzień na normal albo peacefull (zależy od nastroju a w nocy na hard bo zbieram itemy rano z kościaków i zombi xD)
Odpisz
7 kwietnia 2011, 08:02
@matirosa: no gram i ci sie zombi z creeperem pomylił
Odpisz
6 kwietnia 2011, 20:26
@Ziomexik: co najwyzej zepsujesz l. shift bo klamra jest na shifcie nie na locku
Odpisz
6 kwietnia 2011, 20:05
Już spokojnie można sobie pokrzyczeć jak popsujesz capslocka
Odpisz
6 kwietnia 2011, 19:29
hhahha 5/5
Odpisz
6 kwietnia 2011, 18:06
Heh dobre 5/5 ale nie dam ulu
a tak w ogóle co mają bubble bobble? Grałem w to nie raz , ale tutaj komentuje się obrazki a nie jakieś gry.... To samo dotyczy minecrafta!!
Odpisz
6 kwietnia 2011, 16:37
taka sam klawiatura jest u nas w bibli ;p
Odpisz
6 kwietnia 2011, 15:14
dla dzieci, które nie rozumieją: Ten wciśnięty za pomocą klamry przycisk to shift. Może go zauważyliście? Tak, wciśnięty cały czas działa jak caps lock, kiedy pali się jego lampka (ta po środku). Dzieci jarzą?
Odpisz
6 kwietnia 2011, 15:04
@matirosa: dziecko to ty chyba ciągle na peacefull grasz
Odpisz
6 kwietnia 2011, 14:09
@wilczeeeek: włąsnie o to chodzi. Obrazek na 3
Odpisz