Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2021, 21:02
Jaki tu cmentarz...
Odpisz
7 kwietnia 2011, 16:25
@McFemb: Jak masz dwa shifty jeden nad drugim to gratuluje. Gdzie kupiłeś klawiaturę?
Odpisz
10 lutego 2015, 00:02
@miau321: na stronie apple można kupić
Odpisz
25 kwietnia 2011, 18:49
:D
Odpisz
11 kwietnia 2011, 21:04
@miau321: a widzisz ze to jest klawa od Mac OS?? na cholere ci dioda na shifcie chyba wiesz kiedy wciskasz =.=
Odpisz
7 kwietnia 2011, 14:08
to sa komenty do obrazka a nie do sposobu grania w jakakolwiek gre
Odpisz
7 kwietnia 2011, 08:05
ja w nocy na hard a w dzień na normal albo peacefull (zależy od nastroju a w nocy na hard bo zbieram itemy rano z kościaków i zombi xD)
Odpisz
7 kwietnia 2011, 08:02
@matirosa: no gram i ci sie zombi z creeperem pomylił
Odpisz
6 kwietnia 2011, 20:26
@Ziomexik: co najwyzej zepsujesz l. shift bo klamra jest na shifcie nie na locku
Odpisz
6 kwietnia 2011, 20:05
Już spokojnie można sobie pokrzyczeć jak popsujesz capslocka
Odpisz
6 kwietnia 2011, 19:29
hhahha 5/5
Odpisz
6 kwietnia 2011, 18:06
Heh dobre 5/5 ale nie dam ulu
a tak w ogóle co mają bubble bobble? Grałem w to nie raz , ale tutaj komentuje się obrazki a nie jakieś gry.... To samo dotyczy minecrafta!!
Odpisz
6 kwietnia 2011, 16:37
taka sam klawiatura jest u nas w bibli ;p
Odpisz
6 kwietnia 2011, 15:14
dla dzieci, które nie rozumieją: Ten wciśnięty za pomocą klamry przycisk to shift. Może go zauważyliście? Tak, wciśnięty cały czas działa jak caps lock, kiedy pali się jego lampka (ta po środku). Dzieci jarzą?
Odpisz
6 kwietnia 2011, 15:04
@matirosa: dziecko to ty chyba ciągle na peacefull grasz
Odpisz
6 kwietnia 2011, 14:09
@wilczeeeek: włąsnie o to chodzi. Obrazek na 3
Odpisz