Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
ZiemiaJestPlaska

20 stycznia 2021, 21:02

Jaki tu cmentarz...

Avatar miau321

7 kwietnia 2011, 16:25

@McFemb: Jak masz dwa shifty jeden nad drugim to gratuluje. Gdzie kupiłeś klawiaturę?

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2015, 00:02

@miau321: na stronie apple można kupić

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2011, 18:49

:D

Avatar McFemb

11 kwietnia 2011, 21:04

@miau321: a widzisz ze to jest klawa od Mac OS?? na cholere ci dioda na shifcie chyba wiesz kiedy wciskasz =.=

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2011, 14:08

to sa komenty do obrazka a nie do sposobu grania w jakakolwiek gre

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2011, 08:05

ja w nocy na hard a w dzień na normal albo peacefull (zależy od nastroju a w nocy na hard bo zbieram itemy rano z kościaków i zombi xD)

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2011, 08:02

@matirosa: no gram i ci sie zombi z creeperem pomylił

Avatar McFemb

6 kwietnia 2011, 20:26

@Ziomexik: co najwyzej zepsujesz l. shift bo klamra jest na shifcie nie na locku

Avatar Ziomexik

6 kwietnia 2011, 20:05

Już spokojnie można sobie pokrzyczeć jak popsujesz capslocka

Avatar Adamoo098

6 kwietnia 2011, 19:29

hhahha 5/5

Avatar MaxiorPL

6 kwietnia 2011, 18:06

Heh dobre 5/5 ale nie dam ulu
a tak w ogóle co mają bubble bobble? Grałem w to nie raz , ale tutaj komentuje się obrazki a nie jakieś gry.... To samo dotyczy minecrafta!!

Avatar stonoga123

6 kwietnia 2011, 16:37

taka sam klawiatura jest u nas w bibli ;p

Avatar mikulek04

6 kwietnia 2011, 15:14

dla dzieci, które nie rozumieją: Ten wciśnięty za pomocą klamry przycisk to shift. Może go zauważyliście? Tak, wciśnięty cały czas działa jak caps lock, kiedy pali się jego lampka (ta po środku). Dzieci jarzą?

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2011, 15:04

@matirosa: dziecko to ty chyba ciągle na peacefull grasz

Avatar piotro

6 kwietnia 2011, 14:09

@wilczeeeek: włąsnie o to chodzi. Obrazek na 3

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Fajnie że odpowiedzieli

Tymi się chodzi

Powodzenia

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka