Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jesstem

26 kwietnia 2021, 11:59

Było nas jedenaścioro...

Avatar MajnkraftAlusiek

10 lipca 2019, 22:14

Kurła

Avatar BirdKeeper

9 lipca 2019, 09:55

a ja muszę się pochwalić,że nigdy nie musiałem jechać w foteliku po zerówce bowiem wtedy już miałem wystarczający wzrost wysokiego karła który może siedzieć normalnie. ale jak mam być szczery to życie z 191cm jest ciężkie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar prezesexe

9 lipca 2019, 15:51

@DanateDMC: Dobra xd

Avatar BirdKeeper

9 lipca 2019, 23:59

@prezesexe: buty 47.5/48 here
o ubraniach już nie wspominam przez co muszę o cholery dbać bo już nie raz byłem w takiej sytuacji,że pozostawała mi tylko jedna para spodni do noszenia

Avatar Vaanchig

9 lipca 2019, 21:08

Mnie to mama do skrytki chowała

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2019, 08:38

Pff... Mieliśmy samochód, który nie miał pasów i było dobrze, żadnych mandatów, żadnych wypadków, nic nie było szczególnego, tylko tyle, że samochód często się psuł, no ale był stary, to zrozumiałe...

Avatar Patrgos

9 lipca 2019, 15:48

Ale stary za kierownicą, czy samochód?

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2019, 18:02

@Patrgos: samochód był stary, zazwyczaj mama prowadziła, a i tak na rodziców nie mówię "stara", "stary", "starzy".

Avatar bulazpasztetem

9 lipca 2019, 13:48

szcerze mialem fotelik ale czasem mama krzyczala policja i tak samo padalismy na ziemie oczywisciee jak jechal8smy tylko do sklepu czy cos

Avatar YouGoSlavia

9 lipca 2019, 12:54

Jakub czarodziej mm mm

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2019, 23:54

w klubie pancernika jezdzisz w fotelikach

Avatar GooseApocalypsE

9 lipca 2019, 10:40

Klub pancernika, klika w fotelikach

Avatar voltorb

Edytowano - 9 lipca 2019, 12:21

@GooseApocalypsE: kocham, zapinam

Avatar Iwo123456789

9 lipca 2019, 11:45

BRZYDKIE DZIECKO😠😠😠😠😠

Avatar Espeonka

9 lipca 2019, 12:28

Avatar Legolas9988

9 lipca 2019, 16:31

@Espeonka: x2

Avatar mikoxin

9 lipca 2019, 10:39

POD KOC !

Avatar Ten_Leniacz_Netu24

9 lipca 2019, 10:00

I nikt nie narzekał

Avatar
ddawdad

9 lipca 2019, 09:59

"Kiedyś to było"
Stare dobre czasy.

Avatar d0wek

9 lipca 2019, 09:07

Ten koleś wygląda jakby miał z 30 pare lat.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar d0wek

9 lipca 2019, 13:14

@Brzychu2710: Ale ku*wa czemu?

Avatar Glonk

9 lipca 2019, 13:49

@d0wek: Po prostu wyjdź.

Avatar ALKATRAZ

9 lipca 2019, 08:14

Też tak robiłem, kazali mi zawsze chować się za fotelem zamiast zapłacić mandat

Avatar kasiakiku

30 czerwca 2019, 06:48

no, my mieliśmy z tyłu miejsce na trzy osoby, a że nas było czterech, to jak mama widziała policję to po prostu najstarszy brat który siedział w środku się przesuwał tak żeby go nie było widać w tylnim oknie ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To by wystarczyło

Dobrze czasem się oderwać

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Pozdrawiam świetliki

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka