Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To by wystarczyło
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pozdrawiam świetliki
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2021, 11:59
Było nas jedenaścioro...
Odpisz
10 lipca 2019, 22:14
Kurła
Odpisz
9 lipca 2019, 09:55
a ja muszę się pochwalić,że nigdy nie musiałem jechać w foteliku po zerówce bowiem wtedy już miałem wystarczający wzrost wysokiego karła który może siedzieć normalnie. ale jak mam być szczery to życie z 191cm jest ciężkie
Odpisz
9 lipca 2019, 12:49
@BirdKeeper: Niby co jest w tym ciężkiego.
Odpisz
9 lipca 2019, 12:58
@prezesexe: kupowanie butów.
I ubrań często też.
Odpisz
9 lipca 2019, 13:00
@DanateDMC: Sam mam prawie 190 i z ani jednym ani 2gim nie mam problemów.
Odpisz
9 lipca 2019, 15:10
@prezesexe: >prawie 190
No to jesteś o co najmniej 10 cm niższy ode mnie, więc no, co ci powiem. Nie znasz się then
Odpisz
9 lipca 2019, 15:51
@DanateDMC: Dobra xd
Odpisz
9 lipca 2019, 23:59
@prezesexe: buty 47.5/48 here
o ubraniach już nie wspominam przez co muszę o cholery dbać bo już nie raz byłem w takiej sytuacji,że pozostawała mi tylko jedna para spodni do noszenia
Odpisz
9 lipca 2019, 21:08
Mnie to mama do skrytki chowała
Odpisz
9 lipca 2019, 08:38
Pff... Mieliśmy samochód, który nie miał pasów i było dobrze, żadnych mandatów, żadnych wypadków, nic nie było szczególnego, tylko tyle, że samochód często się psuł, no ale był stary, to zrozumiałe...
Odpisz
9 lipca 2019, 15:48
Ale stary za kierownicą, czy samochód?
Odpisz
9 lipca 2019, 18:02
@Patrgos: samochód był stary, zazwyczaj mama prowadziła, a i tak na rodziców nie mówię "stara", "stary", "starzy".
Odpisz
9 lipca 2019, 13:48
szcerze mialem fotelik ale czasem mama krzyczala policja i tak samo padalismy na ziemie oczywisciee jak jechal8smy tylko do sklepu czy cos
Odpisz
9 lipca 2019, 12:54
Jakub czarodziej mm mm
Odpisz
29 czerwca 2019, 23:54
w klubie pancernika jezdzisz w fotelikach
Odpisz
9 lipca 2019, 10:40
Klub pancernika, klika w fotelikach
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2019, 12:21
@GooseApocalypsE: kocham, zapinam
Odpisz
9 lipca 2019, 11:45
BRZYDKIE DZIECKO😠😠😠😠😠
Odpisz
9 lipca 2019, 12:28
@Iwo123456789:
Odpisz
9 lipca 2019, 16:31
@Espeonka: x2
Odpisz
9 lipca 2019, 10:39
POD KOC !
Odpisz
9 lipca 2019, 10:00
I nikt nie narzekał
Odpisz
9 lipca 2019, 09:59
"Kiedyś to było"
Stare dobre czasy.
Odpisz
9 lipca 2019, 09:07
Ten koleś wygląda jakby miał z 30 pare lat.
Odpisz
9 lipca 2019, 09:57
@d0wek: Wyjdź czasami z domu.
Odpisz
9 lipca 2019, 10:05
Czemu?
Odpisz
9 lipca 2019, 10:28
@d0wek: Dlaczego*
Odpisz
9 lipca 2019, 13:10
@Brzychu2710: Dlaczemu*
Odpisz
9 lipca 2019, 13:14
@Brzychu2710: Ale ku*wa czemu?
Odpisz
9 lipca 2019, 13:49
@d0wek: Po prostu wyjdź.
Odpisz
9 lipca 2019, 08:14
Też tak robiłem, kazali mi zawsze chować się za fotelem zamiast zapłacić mandat
Odpisz
30 czerwca 2019, 06:48
no, my mieliśmy z tyłu miejsce na trzy osoby, a że nas było czterech, to jak mama widziała policję to po prostu najstarszy brat który siedział w środku się przesuwał tak żeby go nie było widać w tylnim oknie ;-;
Odpisz