Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mongolskipies

4 sierpnia 2019, 18:11

mieszkańcy USA nie chcą następnej wojny na bliskim wschodzie jak utonie przynajmniej jeden lotniskowiec to od razu będą protesty i zamieszki

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2019, 18:13

@mongolskipies: i lepiej sie nie mieszac i patrzec jak ceny ropy rosną

Avatar mongolskipies

4 sierpnia 2019, 18:15

przez cieśninę Ormuz leci duży transport ropy więc jak to zablokują to kupuje hulajnoge

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2019, 15:23

@mongolskipies: i wlasnie po to tam usa jest bo gdyby ich nie bylo to sojusznicy przegrali by wojne o szyby i szyby by były w rekach wroga. A wróg albo by sprzedawal w wysokiej cenie albo nie sprzedawal w ogole . Co doprowadzilo by do znacznych wzrostow cen

Avatar HusariaTV

4 sierpnia 2019, 18:18

Szczerze amerykańcy nie będą mieli tak łatwo z ponad 80 milionowym krajem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Kangurur28

4 sierpnia 2019, 20:33

@M_ateo_1: Owszem Iran jest potężnym krajem, a nawet trzymam jego stronę w konflikcie USA - Iran, ale bądźmy realistami

Avatar M_ateo_1

Edytowano - 5 sierpnia 2019, 14:29

@Kangurur28: USA pewnie wygra wojnę, ale z dużymi stratami albo będzie jak w Wietnamie a wojna atomowa nie wchodzi w grę.

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2019, 12:06

Donald Trump:

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2019, 22:40

@Yukiterku: w sklepie

Avatar mozozaur

Edytowano - 4 sierpnia 2019, 22:58

mikrofaluwa:

Avatar norek00

4 sierpnia 2019, 19:35

Iran to je**na forteca, już sam kraj ma położenie na wzgórzach, które sytuują go jako fort.
-Działa przeciwlotnicze w górach, więc żaden smaolot nie przeleci
-Nowiuteńka broń przeciwjądrowa od ruskich, więc po atomówkach też nic.
-Podziemne systemy komunikacji, więc po próbach niszczenia infrastruktury też lipnie.
-Za stromo, więc po czolgach też niczego nie oczekuj
-Ludność w ferworze walki, więc nawet byle cywil rzuciłby się w obronie kraju.
Usa myślało, że w roli wielkiego Sama zdziała coś słowami, a tutaj strzał w kolano ;V

Avatar BilmoBlampkins

4 sierpnia 2019, 18:52

USA: *płacząc* P-PLOSZE PANI, IRAN MNIE BIJE ŁEEEEE

Avatar urban_15

4 sierpnia 2019, 18:32

Łatwo jak w Wietnamie

Avatar Frogimen

30 czerwca 2019, 13:50

Szczerze to USA jest 100% nie gotowe na wojnę.
Iran to Afganistan do potęgi Wietnam.

Avatar Buszkopt

30 czerwca 2019, 12:26

Jejacy:

Avatar
Kolorblind

30 czerwca 2019, 12:07

-Usa: HAHAHAAHAHAH ha czekaj oni tak na serio?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Buszkopt
Dodane przez: Buszkopt

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Były nóżki, nie ma nóżek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To będzie bolało

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka