Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar fil341

1 sierpnia 2013, 20:46

jestem batman... pijam kawe wieczorem żeby iść bić jokera w nocy :) (tylko żart bez obrazy dla fanów batman)

Avatar XDLiliXD

17 stycznia 2015, 16:21

@fil341: Ja jestem jego fanką , ale dostajesz łapkę w górę

Avatar chihuahua111

1 sierpnia 2013, 07:55

W takim razie ja też jestem Batman bo kawy z rana nigdy nie piłam i pić nie zamierzam. Wątpie też żeby każdy kto nie jest Batmanem potrzebował kawy aby się obudzić - są ludzie którzy w ogóle tego nie piją.

Avatar bumbusiek

1 sierpnia 2013, 09:36

@chihuahua111: ja ***e... to tylko obrazek

Avatar chihuahua111

1 sierpnia 2013, 10:20

@bumbusiek: Wiem. Ale czepialska jestem :P

Avatar Griszka

1 sierpnia 2013, 10:51

@chihuahua111: W sumie to nie powinno się pic kawy, kiedy ma się 13 lat .-. czepiam się, sama pijam .-.

Avatar Mataertest

1 sierpnia 2013, 10:53

@chihuahua111: Chyba jesteśmy sobie przeznaczeni, bo ja też nigdy ni pijam kawy rano,bo minie smakuje.

Avatar Gospel

1 sierpnia 2013, 19:12

@chihuahua111: BATMAN jest tylko jeden xD i nie jest kobietą (dziewczyną)

Avatar SockPuppet

1 sierpnia 2013, 16:14

Nienawidzę kawy. Jak dla mnie jest okropna.

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2013, 12:22

to mi przypomina serie super cafe czy jakoś tak na youtube

Avatar SpaceMarine1990

1 sierpnia 2013, 12:09

Ja kawusie pijam z rana żeby sie rozbudzić, a zazwyczaj wstaje o 5 o.o

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Frustrujące

Szybki jak błyskawica

Północne Węgry

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka