Z każdym nowym hobby jest tak samo
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Nie znoszę kleszczy
Dobra oferta
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2019, 13:56
Jeszcze gorzej jest być dziewczyną... Nawet jeśli wiesz dokładnie czego chcesz, i pytasz o ten konkretny element a sprzedawcy patrzą i traktują cię jak idiotę a potem robią sobie z ciebie podsmiechujki... I dlatego zmieniłam sklep gdzie kupuje takie rzeczy bo miałam tego dość :v
Odpisz
30 czerwca 2019, 15:52
@nata127: przynajmniej masz wybór. u mnie w miejscowości jest jeden sklep elektroniczny, który ludzie nazywają: wszystko co najtańsze w najwyższych cenach
Odpisz
30 czerwca 2019, 23:04
@Wowa_Tatarin: u mnie są 2. Jeden powiedzmy markowy i drugi maleńki prowadzony przez starszego pana
Odpisz
30 czerwca 2019, 23:06
@nata127: to przynajmniej jakaś konkurencja. Jakie miasto?
Odpisz
30 czerwca 2019, 23:28
@Wowa_Tatarin: Rzeszów :v
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2019, 23:34
@nata127: o, myślałem, że tam są 3 sklepy. Jestem z Leżajska
Odpisz
1 lipca 2019, 08:16
@Wowa_Tatarin: a nwm może jest i 3. Znam tylko Rutronika gdzie sprzedawcy to ch*je i sklepik kolo dworca
Odpisz
16 sierpnia 2019, 17:29
@nata127: a miły ten starszy pan? Wydaje się być sympatyczny
Odpisz
16 sierpnia 2019, 17:56
wydaje się być sympatyczny bo? bo jest stary?
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2019, 18:40
@SowingSeason: Starsi ludzie z własnym sklepem opartym na pasji z reguły mają pozytywny charakter. Życzę Ci miłej reszty dnia, być może zmęczyło lub zirytowało Cię coś dzisiaj
Odpisz
16 sierpnia 2019, 19:24
@SowingSeason: bo doradzi, nie robi sobie ze mnie jaj i jest miły. +u niego nieźle skarby są takie jak np. Bubble LED (już ich nie produkują)
Odpisz
20 sierpnia 2019, 19:54
Dziękuję, w sensie.. moja wypowiedź nie miała być nie miła, po prostu zapytałem.
Pytam, bo kiedyś byłem w serwisie rowerowym, i tak jak było pisane - starszy pan, własny sklep a był no.. niemiły to trochę za mało powiedziane. Dziękuję za wszystkie czerwone strzałki
Odpisz
30 czerwca 2019, 15:35
Sklep gitarowy kiedy nie umiesz nastroić gitary
Odpisz
16 sierpnia 2019, 17:28
jak można nie umieć nastroić gitary?
Odpisz
16 sierpnia 2019, 18:31
@mikigra8888: Po co stroić gitarę?
Odpisz
16 sierpnia 2019, 23:42
@d0wek:
O boże nienastrojona gitara bleeee
Odpisz
16 sierpnia 2019, 23:49
@mikigra8888: Wytłumacz.
Odpisz
17 sierpnia 2019, 00:51
@d0wek: brzmi off key, ergo jak gówno
Odpisz
17 sierpnia 2019, 01:02
@mikigra8888: Dlaczego nie może być nastrojona raz w fabryce i później nie trzebaby się nią martwić?
Odpisz
17 sierpnia 2019, 01:46
@d0wek: gitara się rozstraja czasami. nienastrojona brzmi bardzo źle i dźwięki są nieczyste
Odpisz
17 sierpnia 2019, 11:25
@KubawstaTV: Od czego się rozstraja?
Odpisz
17 sierpnia 2019, 14:50
@d0wek: od bycia rozciagnietym
Odpisz
17 sierpnia 2019, 15:25
@mikigra8888: k.
Odpisz
30 czerwca 2019, 13:32
Gorzej jest pierwszy raz w sklepie z częściami samochodowymi.
-Ja ten, lampę...
-A jaką LAMPE, BOSZ? TAKO DO PRZEDNICH CZY TYLNYCH? LEDY? PRZECIW MGŁOM?
-No, nie wiem, lampeczka tak sie spaliła i...
-NO TO DIODA PSZE PANA
Odpisz
16 sierpnia 2019, 17:17
@Grandsoniusz: Dodałbym ten komentarz do ulubionych, gdyby się dało.
Odpisz
16 sierpnia 2019, 16:29
Ja mam zwykle tak że mówię nazwę jakiejś rzeczy i jej parametry to mówi że nie ma, a i tak widzę że leży na półce jak byk, albo mówi że nie wie jak to wygląda i wpisuję tą nazwę w google i patrzy w grafice
Odpisz
30 czerwca 2019, 13:29
To jak to z tymi kondomami jest?
Odpisz
30 czerwca 2019, 14:09
@venomman: Z kondomami to jest tak że jak podejdziesz z nimi do kasy to kasjerka na cały głos "MMM MMM KONDOMY KUPUJE! GRAŻYNA PATRZ NA TEGO BO CHYBA SIĘ R*CHAĆ BĘDZIE HAHAHAHA!!"
Odpisz
30 czerwca 2019, 15:04
@venomman: dajesz na kase kupujesz i wychodzisz
Odpisz
30 czerwca 2019, 19:38
@Janos: Dlatego od razu kładziesz Muszyniankę, przez co rozkojarzasz kasjerkę i zaczyna myśleć o tym że muszynianka to dobra woda
Odpisz
30 czerwca 2019, 21:00
@Kurteusz: aaaa kondomy kupuję będzie się ru... O muszynianka, lubię Muszyniankę
Odpisz
1 lipca 2019, 12:18
@Zamiesz: Burwa znam ten tekst ale ni ch*ja nie pamiętam czyj on jest
Odpisz
1 lipca 2019, 12:24
@Janos: W zapytaj beczkę było
Odpisz
1 lipca 2019, 20:15
@Kurteusz: A tak już pamiętam, dziękuję użytkowniku pozdrawiam
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2019, 16:16
@Kurteusz: muszyna to najlepsza woda
Odpisz
30 czerwca 2019, 15:11
byo na grupie arduino
Odpisz
30 czerwca 2019, 15:32
@Leoneq: No i ch*j?
Odpisz
30 czerwca 2019, 22:20
@Uruchamiacz: no I tyle że to jest stare
Jestem pewien, że jak to na jeja wstawię jeszcze raz za tydzień to polecą wdółgłosy
Odpisz
16 sierpnia 2019, 16:26
@Leoneq: To że było w jakichś odmętach internetu, to nie znaczy że było w poczekalni/na głównej
Odpisz
16 sierpnia 2019, 17:52
@Patrgos: czyli jak znajdę fajny obrazek w internecie, który wszyscy widzieli, mogę sobie go wrzucić na jeja?
Odpisz
16 sierpnia 2019, 17:53
@Leoneq: No bo jak wstawisz to za tydzień to wszyscy będą to znali deklu...
Odpisz
16 sierpnia 2019, 17:53
@Leoneq: Nie wiedziałem, że ty jesteś wszyscy...
Odpisz
16 sierpnia 2019, 18:18
nikt nie mówił, że ja to wszyscy - nadinterpretacja
ten obrazek przewraca się po internetach od dłuższego czasu, to na Facebooku, to na forum - oczywiście tematyczne.
Odpisz
16 sierpnia 2019, 19:26
@Leoneq: no i ch*j, jak idziesz np. do Lidla i zobaczysz tam ten sam produkt co wcześniej np. w Biedronce to też sie wydzierasz "BYŁO BYŁO"?
Odpisz
16 sierpnia 2019, 20:08
@Cotosiestanelo: nie
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2019, 20:09
@Leoneq: a widzisz, a tego mema tu nie było, był tylko na innych stronach. Memy są po to by je udostępniać
Odpisz
16 sierpnia 2019, 20:10
@Cotosiestanelo: tyle że jeja to nie jest biedronka - tutaj mogę se mówić co chce, najwyżej dostanę wdółgłosy.
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2019, 21:02
@Leoneq: Tylko biedronka to jest jak Jeja - możesz mówić co chcesz, najwyżej wyniesie cię ochrona
Odpisz
17 sierpnia 2019, 12:45
@Leoneq: Nadinterpretacja? "który wszyscy widzieli, mogę sobie go wrzucić na jeja?" Gdyby wszyscy na jeja go widzieli to nie byłoby 331-2
Odpisz
17 sierpnia 2019, 15:22
teraz kolega bierze to zbyt dosłownie XD to może nie wszyscy, a większość aktywnych użytkowników. Lepiej?
Odpisz
17 sierpnia 2019, 19:56
@Leoneq: 2 osoby to większość?
Odpisz
17 sierpnia 2019, 20:14
widzę kolega nie odpuści
a mi się nie chce kłócić
jak przyznam koledze że się myliłem, skończymy dyskusje?
Odpisz
17 sierpnia 2019, 20:22
@Leoneq: No nie odpuści bo gadałeś głupoty gorsze od trollli
Odpisz
17 sierpnia 2019, 20:22
@Leoneq: Nie
Odpisz
17 sierpnia 2019, 21:02
w takim razie, w pierwszym komentarzu, który napisałem, wyraziłem swoją opinię. Stwierdza ona, iż tego mema kiedyś wiedziałem. Simple.
Odpisz
18 sierpnia 2019, 01:19
@Leoneq: A my się z nią nie zgadzaliśmy, i zacząłeś głupio odpowiadać.
Einfach.
Odpisz
18 sierpnia 2019, 09:49
@Leoneq: No to właśnie cię poprawiam, że wszyscy to nie 2 osoby.
Odpisz
18 sierpnia 2019, 10:40
wszyscy to mogą być 2 osoby
ale dobra, takie coś już nie ma sensu. głupio gadałem, tyle :v
Odpisz
18 sierpnia 2019, 11:38
@Leoneq: No, ale mówiąc wszyscy raczej ma się na myśli DOSŁOWNIE wszystkich jejaków, a nie 2 osób.
Odpisz
18 sierpnia 2019, 12:28
zależy, zależy... Wszyscy to wartość względna
Odpisz
18 sierpnia 2019, 23:05
@Leoneq: Nie w takim przypadku
Odpisz
19 sierpnia 2019, 13:54
i w tym, bo dla mnie wszyscy to 2 osoby, dla ciebie cała społeczność jeja
Odpisz
20 sierpnia 2019, 02:37
@Leoneq: Szare komórki mi właśnie umierają
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2019, 14:10
Albo jak prosisz w aptece o maść na grzybicę stóp (dla babci)
i baba apteczna na pełną głosność:
Ooo, a jaki szczep grzyba? Czy na pewno na stopie? (i głupie miny)
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2019, 13:36
A tak poza tym to ciężko o kondensator 22 mega farady
Odpisz
30 czerwca 2019, 13:31
O ch*j jakie to życiowe xD
Odpisz
30 czerwca 2019, 13:32
@Kacprrr: "nooo, taki ten... A jaki będzie najlepszy do <urządzenie>?"
A szczerze to zobaczą, że nie rozumiesz i będą wyrozumiali, przynajmniej na takich gości trafiłem
Odpisz