Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To będzie bolało
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
Młodzi gniewni
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2019, 14:08
Ja robie tak:
-Która godzina?
-Za 18 w pół do 3
-Nooo dobra, a kiedy autobus Cipisze-Zadupce odjeżdża?
-46 po 4
Odpisz
30 czerwca 2019, 14:12
@Grandsoniusz: ty gnoju jak tak można
Odpisz
30 czerwca 2019, 14:14
@Soldier69: mam lekką schizofremię, mogę tak
Odpisz
30 czerwca 2019, 15:15
@Grandsoniusz: Ale stwierdzoną medycznie?
Odpisz
30 czerwca 2019, 15:17
słuchaj, jak o 3 w nocy wychodzisz na ulicę bo słyszysz jak ktoś cię woła i stoisz tam z 15 min, to jak dla mnie oczywiste
Odpisz
30 czerwca 2019, 15:25
@Grandsoniusz:
Odpisz
30 czerwca 2019, 15:26
@Gerdeniarz:
Odpisz
30 czerwca 2019, 19:45
@Grandsoniusz:
Odpisz
30 czerwca 2019, 19:48
@Grandsoniusz: Dziwne, mam tak samo a jakoś nie jestem schizofremikiem.
Odpisz
30 czerwca 2019, 19:50
no to witam kolegę pie**olca
Odpisz
30 czerwca 2019, 20:04
to troche nie zadobrze z tobą jest
Odpisz
30 czerwca 2019, 20:13
@Gerdeniarz: Wcale nie, po prostu cały czas ktoś mnie woła tylko jestem za wolny i już zdąży sobie pójść.
Odpisz
22 lipca 2019, 08:46
@Grandsoniusz: Mówie podobnie i też często uważany jestem za dziwnego
Odpisz
22 lipca 2019, 09:46
@Grandsoniusz: Może ktoś cię wołał ale się ukrył
Odpisz
22 lipca 2019, 13:27
@Grandsoniusz: Mnie triggeruje jak ktoś mówi np. 30 po którejś. A najgorsze jest to, że sporo osób w moim otoczeniu tak mówi
Odpisz
22 lipca 2019, 13:38
co w tym złego?
Odpisz
22 lipca 2019, 13:56
Bo to jest tak
Od minut po jakiejś godzinie:
1-29: po x
30: wpół do y
31-59: za 29-1 y
Odpisz
22 lipca 2019, 14:19
ja mówię pierwsze co mi przyjdzie do głowy, raz tak raz tak, dziwiłem się Anglikom, ze tak nie robią ale jak widzę u nas jednak tż to obowiązuje
Odpisz
22 lipca 2019, 19:36
@Grandsoniusz: czyli tak samo jak postać z twojego avataru 😂
Odpisz
22 lipca 2019, 08:52
Ee... o co chodzi?
Odpisz
22 lipca 2019, 09:13
@PaniDama: Czasami kobiety mówią, że dziecko na np. 42 tygodnie. I trochę to denerwujące, bo musisz sam sobie policzyć, ile to miesięcy, a o wiele łatwiej było by powiedzeć, że ma 10 miesięcy.
Więc facet na dolnym obrazku, żeby pokazać kobiecie jakie to niewygodne, odpowiedział jej w taki sam sposób, żeby musiała sobie przeliczyć.
Odpisz
22 lipca 2019, 09:29
@PanMisiek: dziękuję za wyjaśnienie :3
Odpisz
22 lipca 2019, 09:22
bylo
Odpisz
22 lipca 2019, 08:44
Ma 65% roku
Odpisz
30 czerwca 2019, 15:44
Za 6 minut będzie za 10 15:60
Odpisz
30 czerwca 2019, 15:19
Było
Odpisz
30 czerwca 2019, 15:08
W trakcie pisania tego komentarza była 14:68
Odpisz
30 czerwca 2019, 14:07
22:22
Odpisz