Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Trzykrotny T
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Frustrujące
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2019, 04:42
Trochę prawda XD
Odpisz
15 sierpnia 2019, 14:20
Odpisz
15 sierpnia 2019, 23:18
@seba27113:
Odpisz
16 sierpnia 2019, 02:34
@wyrwe_ci_organy:
Odpisz
16 sierpnia 2019, 12:23
@seba27113: nie chcę mi się kłócić, żaden głupi komentarz osoby która prawdopodobnie w ogóle nie oglądała anime nie sprawi że ja przestane je uwielbiać
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2019, 15:04
@wyrwe_ci_organy: oglądałem tylko anime typu Pokemon, DragonBall, Atack of the Titan, Naruto itp. i uważam że te anime jest w porządku. Sam ku*wię tylko na te anime które jak sam nazywam ,,cukierkowe gówno" czyli inaczej ,,ej wpie**olmy kilka dziewczynek jako główni bohaterowie a jedna niech będzie chłopakiem bo ku*wa tak". A sam ,,hejt" na anime zaczął się kiedy mangozjeby zaczęły wpi***alać się w społeczności graczy jakiś gier,bajek ,filmów lub kreskówek, a potem się dziwią dlaczego dostają po ryju.
Odpisz
16 sierpnia 2019, 04:51
Kurde już 5 zaraz
Odpisz
15 sierpnia 2019, 11:58
Płakałem przy tym jak niemiec co mi passata sprzedał
Odpisz
30 czerwca 2019, 21:56
Już od samego widoku tej sceny zbierają mi się łzy
Odpisz
30 czerwca 2019, 21:57
@Szortek: Mi też :(
Odpisz
30 czerwca 2019, 22:35
@Szortek: nie oglądałem filmu i nie wiem co to za gość i czemu ta scena jest smutna
\_____________________________/
Odpisz
1 lipca 2019, 00:24
@Memeforteca: on był niewinny chyba
Odpisz
1 lipca 2019, 01:22
@Mieciu1403: teraz skończyłem oglądać i tak, był niewinny. Cholera ten film naprawdę potrafi wzruszyć
Odpisz
15 sierpnia 2019, 08:51
@Memeforteca: Oglądnij se Zieloną Mile, 3 godziny mieszanki emocji i przygód.
Odpisz
15 sierpnia 2019, 09:29
@xMacius: obejrze w sumie bo nie oglądałem
Odpisz
30 czerwca 2019, 21:55
Można szablonik?
Odpisz
30 czerwca 2019, 22:01
@Zjemcikanapke:
Odpisz
30 czerwca 2019, 21:55
Ku chałwie Knura
Odpisz
30 czerwca 2019, 21:55
O nie! Tylko nie "zielona mila"
Odpisz
30 czerwca 2019, 21:54
No cóż, są rzeczy ważne i ważniejsze
Odpisz