Ciężka wyprawa, ale było warto!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Totalnie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jakby trochę nie fair
Nigdy na to nie wpadną
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2017, 16:18
Ja tak szedłem po Psc
Odpisz
3 sierpnia 2013, 15:04
lepiej by było gdyby wszystkie dziewczyny po ukończeniu 16 roku życia brały tabletki, nie trzeba by było się martwić o pierdoły
Odpisz
2 sierpnia 2013, 23:20
BYŁO chyba zimą tego roku ale było
Odpisz
2 sierpnia 2013, 14:23
Śnieg latem? xD
Odpisz
2 sierpnia 2013, 14:21
Ach, chłodny śnieg :D
Odpisz
2 sierpnia 2013, 12:49
Czemu na tej stronie te obrazki musząbyć takie zboczone?
Odpisz
2 sierpnia 2013, 12:58
@wanted125: bo to jeja
Odpisz
2 sierpnia 2013, 12:10
Na początku myślałem, że wyszedł na pewną chorobę na zewnątrz i od razu poszedł do apteki po leki na przeziębienie :D
Odpisz
2 sierpnia 2013, 12:38
A ja z miniaturki że doładowanie do gry.
Odpisz
2 sierpnia 2013, 12:22
warto :D
Odpisz
2 sierpnia 2013, 12:02
Z taką motywacją to ja bym wrócił w 5 minut :D
Odpisz