memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
21 grudnia 2017, 23:14
LUX QUADRA KILL!!!!
Odpisz
6 lipca 2011, 20:04
hehe
30 kwietnia 2011, 14:45
ja tam najbardziej lubię lato i 5/5
20 kwietnia 2011, 13:27
super do ulu 6/5
19 kwietnia 2011, 15:32
@Nuno69: Nie trzeba byc emo, zeby wolec zime od wiosny...
16 kwietnia 2011, 15:28
@mikulek04: ty jesteś EMO ?!
12 kwietnia 2011, 19:16
to się nazywa odpoczynek heh 4/5
12 kwietnia 2011, 11:34
heh ;p a ta w ogóle to drażni mnie ta reklama lokaty słonecznej. Mówią, że "wszyscy czekamy na te słoneczne dni". Skąd może wiedzieć, na co ja czekam?!? Co on, mój rzecznik prasowy? I ja nienawidzę wiosny i słońca, nie mogę doczekać się zimy.
12 kwietnia 2011, 09:50
Hahah fajne ! 5/5 i do ulu
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2017, 23:14
LUX QUADRA KILL!!!!
Odpisz
6 lipca 2011, 20:04
hehe
Odpisz
30 kwietnia 2011, 14:45
ja tam najbardziej lubię lato i 5/5
Odpisz
20 kwietnia 2011, 13:27
super do ulu 6/5
Odpisz
19 kwietnia 2011, 15:32
@Nuno69: Nie trzeba byc emo, zeby wolec zime od wiosny...
Odpisz
16 kwietnia 2011, 15:28
@mikulek04: ty jesteś EMO ?!
Odpisz
12 kwietnia 2011, 19:16
to się nazywa odpoczynek heh
4/5
Odpisz
12 kwietnia 2011, 11:34
heh ;p
a ta w ogóle to drażni mnie ta reklama lokaty słonecznej. Mówią, że "wszyscy czekamy na te słoneczne dni". Skąd może wiedzieć, na co ja czekam?!? Co on, mój rzecznik prasowy? I ja nienawidzę wiosny i słońca, nie mogę doczekać się zimy.
Odpisz
12 kwietnia 2011, 09:50
Hahah fajne ! 5/5 i do ulu
Odpisz