Ludzie mają na mnie bardzo zły wpływ
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Należy się za piękne oczy
Zdeklasowani znowu
Papierowa szkoła posting
Niegrzeczny Oskarek
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2019, 20:25
Może nie zawsze, ale chęć wyjścia do ludzi przychodzi z wiekiem... Albo jestem ewenementem.
Odpisz
1 lipca 2019, 19:13
Jak nie wyjdziesz do ludzi to nigdy nie przezwyciężysz tej słabości
Odpisz
1 lipca 2019, 20:06
@Frutti56: tyle, że to nie jest tak, że introwertyk wyjdzie do ludzi i w końcu się przełamie. Introwertyk źle lub niezręcznie się po prostu czuje w towarzystwie więcej niż jednej osoby.
Odpisz
1 lipca 2019, 21:35
@Axyui: interakcje społeczne są praktycznie koniecznie żeby dobrze się w życiu powodziło. Zastrzyki przy szczepieniu bolą ale powinno się je robić. Nie mówię że naglę się polubi przebywanie z ludźmi, ale żeby gdy zajdzie taka potrzeba być na to gotowym i móc to zrobić
Odpisz
15 sierpnia 2019, 19:46
@Frutti56:
Odpisz
15 sierpnia 2019, 18:39
"Ale mamo, oni grają w gry, są brutalni"
Odpisz
1 lipca 2019, 19:08
idiopatyczne nadcisnienie srodczaszkowe to choroba to trzeba leczyc
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2019, 19:10
tak tylko informuje to nie ma zwiazku z memem ale jest wazne bo mozna od tego oslepnac
Odpisz
1 lipca 2019, 19:28
okej, mówisz z własnego doświadczenia?
Odpisz
1 lipca 2019, 19:34
czy ty mnuie musisz w kazdym komentsrzu obrazic
Odpisz
1 lipca 2019, 19:37
nie obrazm ciebie ziomek
Odpisz