Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pan_Jazzie

1 lutego 2022, 23:57

Ja jestem za Polską Partią Uczciwości

Avatar PridSanisi

15 sierpnia 2019, 07:29

I nie na taką zwykłą burzę! Na g*wnoburzę!

Avatar venomman

15 sierpnia 2019, 00:03

Wiosna

Avatar Mr_Senate

15 sierpnia 2019, 07:06

@venomman: cieplejszy wieje wiatr
wiosna
znów nam ubyło lat
wiosna
wiosna wkoło
rozkwitły bzyyy

Avatar SK_Makro

14 sierpnia 2019, 22:11

Ma ktoś jakieś reaction memy z Wiedźmina?

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2019, 23:54

Avatar bulazpasztetem

14 sierpnia 2019, 23:05

Ja no jestem na Konfeseracją

Avatar
Legutko

2 lipca 2019, 14:42

Lewo i niesprawiedliwość

Avatar rozwalgo

2 lipca 2019, 17:21

Otchłań Nieobywatelska
Prawica Osobno
Zima
Unia

Avatar kubarum19

14 sierpnia 2019, 17:40

bezprawie i niesprawiedliwość

Avatar Mr_Senate

14 sierpnia 2019, 21:22

@rozwalgo: Unia Winkor, Unbra, royli, dowcynaro

Avatar Kirito

14 sierpnia 2019, 19:02

Platforma. Za platformy było ch*jowo, ale przynajmniej politycy brali hajs do kieszeni, a nie rozdawali patolom.

Avatar Dardanelle

14 sierpnia 2019, 19:55

@Kirito: mamy więcej partii w polsce, niż po i pis

Avatar HusariaTV

14 sierpnia 2019, 21:13

@Dardanelle: ale ludzie to debile i choć nie lubią danej partii to zagłosują aby ta "lepsza" wygrała tak samo jest w Ameryce

Avatar GdanskiTermos

14 sierpnia 2019, 16:38

Szablon

Avatar
Annie_Leonhart

14 sierpnia 2019, 16:54

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2019, 17:16

oryginalność...

Avatar GdanskiTermos

14 sierpnia 2019, 18:54

thx

Avatar yanusze

Edytowano - 14 sierpnia 2019, 18:48

Korwin brzmi obiecująco

Avatar Pobozny

14 sierpnia 2019, 18:32

#PartiaPrawSmoków

Avatar
Commonwealth

14 sierpnia 2019, 18:21

#PZPR

Avatar Amaday

14 sierpnia 2019, 17:01

Głosuję na KE, ale się nie cieszę.

Avatar Deuslovult

Edytowano - 14 sierpnia 2019, 16:58

Normalni i zdrowi psychicznie ludzie z RIGCZem zagłosują na KE

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2019, 16:41

NSZZ Solidarność

Avatar Mati200416

14 sierpnia 2019, 16:37

Za obecność Geralta daję wgoreglos

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mr_Senate
Dodane przez: Mr_Senate

Dobrze czasem się oderwać

Północne Węgry

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Lekko nie będzie

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka