Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Północne Węgry
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Lekko nie będzie
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2022, 23:57
Ja jestem za Polską Partią Uczciwości
Odpisz
15 sierpnia 2019, 07:29
I nie na taką zwykłą burzę! Na g*wnoburzę!
Odpisz
15 sierpnia 2019, 00:03
Wiosna
Odpisz
15 sierpnia 2019, 07:06
@venomman: cieplejszy wieje wiatr
wiosna
znów nam ubyło lat
wiosna
wiosna wkoło
rozkwitły bzyyy
Odpisz
14 sierpnia 2019, 22:11
Ma ktoś jakieś reaction memy z Wiedźmina?
Odpisz
14 sierpnia 2019, 23:54
@SK_Makro:
Odpisz
14 sierpnia 2019, 23:05
Ja no jestem na Konfeseracją
Odpisz
2 lipca 2019, 14:42
Lewo i niesprawiedliwość
Odpisz
2 lipca 2019, 17:21
Otchłań Nieobywatelska
Prawica Osobno
Zima
Unia
Odpisz
14 sierpnia 2019, 17:40
bezprawie i niesprawiedliwość
Odpisz
14 sierpnia 2019, 21:22
@rozwalgo: Unia Winkor, Unbra, royli, dowcynaro
Odpisz
14 sierpnia 2019, 19:02
Platforma. Za platformy było ch*jowo, ale przynajmniej politycy brali hajs do kieszeni, a nie rozdawali patolom.
Odpisz
14 sierpnia 2019, 19:55
@Kirito: mamy więcej partii w polsce, niż po i pis
Odpisz
14 sierpnia 2019, 21:13
@Dardanelle: ale ludzie to debile i choć nie lubią danej partii to zagłosują aby ta "lepsza" wygrała tak samo jest w Ameryce
Odpisz
14 sierpnia 2019, 16:38
Szablon
Odpisz
14 sierpnia 2019, 16:54
@GdanskiTermos:
Odpisz
14 sierpnia 2019, 17:16
oryginalność...
Odpisz
14 sierpnia 2019, 18:54
thx
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2019, 18:48
Korwin brzmi obiecująco
Odpisz
14 sierpnia 2019, 18:32
#PartiaPrawSmoków
Odpisz
14 sierpnia 2019, 18:21
#PZPR
Odpisz
14 sierpnia 2019, 17:01
Głosuję na KE, ale się nie cieszę.
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2019, 16:58
Normalni i zdrowi psychicznie ludzie z RIGCZem zagłosują na KE
Odpisz
14 sierpnia 2019, 16:41
NSZZ Solidarność
Odpisz
14 sierpnia 2019, 16:37
Za obecność Geralta daję wgoreglos
Odpisz