Jeśli blask Księżyca to odbite promienie Słońca...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Trzeba brać osobną torbę
Powodzenia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2015, 20:20
Moim zdaniem wampiry tak naprawdę korzystają ze światła odbitego od Księżyca, gdyż jak brzmi moja ulubiona teza "Człowiek jest w 80% z wody, lecz nadal może się utopić". Więc może dlatego podczas pełni Księżyca, wampiry mają wyostrzone zmysły z powodu odpowiedniej ilości światła...
Odpisz
1 grudnia 2013, 02:12
cóż ludzie którzy wymyślili wampiry nie wiedzieli jeszcze o tym i myśleli że księżyc świeci własnym światłem
Odpisz
1 sierpnia 2013, 17:26
Nie, za mało światła, zbyt rozproszone. Natomiast to, czy giną od światła słonecznego zależy od tego, gdzie są te wampiry opisane. W takim "Wiedzminie" na przykład, wampiry wyższe nie mają tego problemu. :)
Odpisz
1 sierpnia 2013, 19:59
@elementiro: Wszędzie wampiry są różnie opisane.
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2013, 20:49
@master_oxar: No...Ja znałam taki komiks, w którym wampiry bardzo lubiły się wygrzewać w słońcu...A poza tym były roślinami, rozmnażały się przez zarodniki (aczkolwiek płciowo) i potrafiły rzygać żywymi tarantulami, a i tak laski na nich leciały.
Odpisz
2 sierpnia 2013, 14:21
@SockPuppet: Co to za komiks?
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2013, 14:42
@repcak75: Japoński. Ma tytuł Kurobara Alice. Przeczytałam go tylko dlatego, że główny bohater ma na nazwisko Lewandowski.
Uprzedzam tylko, że możesz sobie nim zniszczyć mózg.
Odpisz
14 sierpnia 2013, 14:33
@SockPuppet: Nie mam nic do stracenia.
Odpisz
20 sierpnia 2013, 19:56
@repcak75: Z tym, że to jest manga dla dziewczyn...
Odpisz
3 sierpnia 2013, 11:33
kurrwa nie!
Odpisz
1 sierpnia 2013, 18:06
Przecież wszyscy wiemy, że wampiry na słońcu się błyszczą!
Odpisz
2 sierpnia 2013, 12:53
zmierzch...
Odpisz
2 sierpnia 2013, 08:37
A jeśli wampiry tak naprawdę giną od promieni UV, a księżyc je pochłania? @_@
Odpisz
1 sierpnia 2013, 17:06
To ma sens! 5/5
Odpisz