Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Równi i równiejsi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najbardziej realistyczny spośród modów
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2019, 20:55
Ten mem sprawił że zacząłem grać w fallout 3 bo na moim PotatoPc™ nie wiem jak by to było z 4.
Spoko gra. Overseer niech zdycha.
Odpisz
4 lipca 2019, 11:41
Króry fallout lub s.t.a.l.k.e.r najlepszy?
Odpisz
4 lipca 2019, 11:47
NaJlEpSzY fAlLoUt 76
Odpisz
4 lipca 2019, 11:49
new vegas
Odpisz
4 lipca 2019, 11:50
cień czarnobyla, klasyk
Odpisz
4 lipca 2019, 11:52
New vegas albo trójka
Odpisz
4 lipca 2019, 12:04
@MeliPL: imo 4 lepsza od trójki, ale najlepszą zawsze będzie nv
Odpisz
4 lipca 2019, 13:09
fallout 2
Odpisz
4 lipca 2019, 13:24
Jeśli chodzi o Fallouta to 2 i New Vegas są najlepsze.
Odpisz
10 sierpnia 2019, 16:37
Fallout 76
Odpisz
10 sierpnia 2019, 16:46
Fallout Tactics: Brotherhood of Steel
Odpisz
10 sierpnia 2019, 16:46
fallout new vegas
Odpisz
10 sierpnia 2019, 17:17
fallout 4
Odpisz
10 sierpnia 2019, 17:33
stalker to Zew Prypeci bo pozostałe mają dość zje**ną mechanikę artefaktów, że już nie wspomnę że w cieniu broń się psuje, a nikt nie umi jej naprawić, w niebie są te ułomne sidequesty typu przynieś 10 puszek mielonki do jakiegoś typa na drugim końcu mapy, zew prypeci ładnie wiąże ze sobą fabułę i sama zona odgrywa większą rolę niż do tej pory
Odpisz
10 sierpnia 2019, 17:40
@zyl15: Ej mam pytanie: czy tylko mi przeszkadza w cieniu czarnobyla, jak niecelna jest broń? Z pospolitego AK ciężko tam w ogóle coś trafić
Odpisz
10 sierpnia 2019, 17:46
@axis551: jest niecelna to fakt, odrzut jest dość spory, no i niektóre bronie oślepiają użytkownika
Odpisz
10 sierpnia 2019, 17:49
@zyl15: Niby nie jakiś ogromny problem ale na dłuższą metę zawsze z tego powodu odchodziłem tej gry
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2019, 19:07
Tak naprawdę każdy rpg-owy fallout jest świetny na swój sposób. 1 i 2 to absolutne klasyki, 3 ma znakomity, ciężki klimat, New Vegas to wielowatkowa opowieść i niebanalne wybory faktycznie mające znacznie, więc fanom dwóch pierwszych falloutów ta odsłona przypada najbardziej do gustu. 4 zaś to taki Skyrim, dosłownie. Bawilem się przy 4 świetnie, ale to bardziej postapokaliptyczny TES, z mniejszym nastawieniem na historię, a bardziej z sandboxowym podejściem. No po prostu coś dużo innego od 3 i NV, co było główna przyczyną początkowego hejtu na tą część.
Odpisz
4 lipca 2019, 11:56
Gdyby kózka nie skakała to by nie dostawała odszkodowania
Jakieś plusy są
Odpisz
4 lipca 2019, 12:02
To już wiadomo dlaczego skubana skakała, nie miała kasy
Odpisz
4 lipca 2019, 12:06
@Jasnowidz: czego to stworzenia za pieniądze nie zrobią
Odpisz