Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Nieuczciwa ocena
Pozdrawiam świetliki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Młodzi gniewni
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2019, 00:07
Ktoś wege na sali?
Odpisz
13 lipca 2019, 21:09
@Frein: weganka nie ale semi wegetarianka (jem mięso raz na tydzień lub dwa gdyż w tedy są obiady rodzinne i nie mogę jeść czegoś innego)
Odpisz
13 lipca 2019, 23:38
@Frein: Ja jestem wegetarianką od niedawna. Najgorsze jest to, że moja tolerancyjna jak może mama uważa, że kompletnie oszalałam i przy każdej możliwej okazji wyzywa mnie od bydła jedzącego trawę i mówi żebym jadła podeszwy. Albo na siłę wpycha mięso. #nbc
Odpisz
14 lipca 2019, 03:54
@Wuwuwu: je**ij jej
Odpisz
14 lipca 2019, 13:02
@Wuwuwu: ja miałem trochę podobnie tylko moja mama przypadkiem kupowała np pierogi bez mięsa ale w składzie TŁUSZCZ ZWIERZĘCY MMMM i to nie pomagało xD
Odpisz
14 lipca 2019, 14:16
@Wuwuwu: Co jak co ale weź jej kiedyś wygarnij, moja matka nie jst idealna ale ku*wa nie jedzeni mięsa to bie zbrodnia, ja jem mięso bo lubie ale też nie rozumiem napi**dalania na wegan, tym bardziej jeśli to twoja matka, tak jak wczesniej ziomek jakiś powiedział, je**ij jej
Odpisz
14 lipca 2019, 14:42
@Hub130602: Już wiele razy próbowałam jej wyjaśnić ale nic z tego. Mam wrażenie że nigdy do niej nie trafi. Ale da się to jakoś znieść. Staram się ją ignorować.
Bez przesady, nie mogę jej je**ąć xD
Odpisz
15 lipca 2021, 10:05
@Hub130602: *woosh*
Witajcie, przybywam z przyszłości
Z tym całym ,,napi...alaniem na wegan" chodzi o to że weganie wyrobili sobie złą opinię przez takich wege-z...ów którzy twierdzą że jedzenie mięsa jest złe, albo jeszcze wyzywają jedzących mięso. Są też maksymalnie skrajne przypadki gdy np jakaś julka ukradła mięso ze sklepu i zakopała w ziemi robiąc ,,pogrzeb biednemu zwierzątku"
Dlatego też niektórzy ludzie nie lubią wegan, po prostu wyrobili sobie złą opinię za sprawą wege-z...ów
Odpisz
5 lipca 2019, 21:55
Mmm nie ma to jak dobra S A Ł A T K A Z K R O W Y o poranku
Odpisz
5 lipca 2019, 22:13
@rozwalgo: S
Odpisz
5 lipca 2019, 23:33
nie
Odpisz
13 lipca 2019, 21:08
@AurelionSol: A
Odpisz
13 lipca 2019, 21:27
@login_: nie
Odpisz
13 lipca 2019, 23:46
@login_: Ł
Odpisz
14 lipca 2019, 01:00
@venomman: A
Odpisz
14 lipca 2019, 01:40
@Kupahaha: T
Odpisz
14 lipca 2019, 02:39
@Xcichyx: K
A
Odpisz
14 lipca 2019, 08:00
@DAVJD: *spacja*
Odpisz
14 lipca 2019, 08:44
@kotek_korek: Z
Odpisz
14 lipca 2019, 08:45
@login_: *druga spacja*
Odpisz
14 lipca 2019, 09:08
K
Odpisz
14 lipca 2019, 09:21
@ducky1264864: ROWY
Odpisz
14 lipca 2019, 18:22
@jacekpoz: O PORANKU
Odpisz
14 lipca 2019, 10:45
Czy marchew to wegańska parówka?
Odpisz
13 lipca 2019, 22:46
Nie jestem wege, ale nie czyni mnie to wyłącznie mięsożernym bóldupcem hejtującym warzywa i warzywne kotlety.
Odpisz
13 lipca 2019, 22:39
mięso to życie
Odpisz
13 lipca 2019, 21:57
Nigdy tak nie myślałem.
Odpisz
13 lipca 2019, 21:11
Delicious, finally got some fucking good food
Odpisz
5 lipca 2019, 22:16
Literujemy słowo sałata z krowy!
S
Odpisz
5 lipca 2019, 23:23
Niee, to nie tak
Jak już to powinna być
POTĘŻNA SAŁATKA Z KROWY
Odpisz
6 lipca 2019, 11:14
BARDZO POTĘŻNA?
Odpisz
6 lipca 2019, 15:36
ULTRA POTĘŻNA
Odpisz
6 lipca 2019, 16:51
SKŁADAJMY DZIĘKI NASZEJ SUPER HIPER BARDZO ULTRA POTĘŻNEJ SAŁATCE Z KROWY
Odpisz
6 lipca 2019, 19:36
Nie
Odpisz
6 lipca 2019, 21:12
tak
Odpisz
6 lipca 2019, 22:33
Nei
Odpisz
6 lipca 2019, 22:35
Tak, pff
Odpisz
7 lipca 2019, 08:55
Niee
Odpisz
7 lipca 2019, 10:23
TAAAAAK
Odpisz
7 lipca 2019, 10:30
Dobra, niech ci będzie
Odpisz
7 lipca 2019, 10:40
wygrałam, pff
Odpisz
7 lipca 2019, 11:03
Może tak, może nie
Odpisz
7 lipca 2019, 22:02
Tak, wygrałam
Odpisz
7 lipca 2019, 22:03
Odpisz
7 lipca 2019, 22:07
Odpisz
7 lipca 2019, 22:11
Oj tam, już się nie drocz :3
Odpisz
7 lipca 2019, 22:13
twoja twarz zaraz się spotka z moją pięścią
Odpisz
7 lipca 2019, 22:16
Odpisz
7 lipca 2019, 22:22
Odpisz
7 lipca 2019, 22:25
Ej ej, ja nie chcę sie kłócić
Odpisz
8 lipca 2019, 11:45
a ja sie lubię kłócić
Odpisz
8 lipca 2019, 11:46
A ja nie, lubię rozmawiać :3
Odpisz
8 lipca 2019, 13:09
A ja jak się za długo udzielam to i tak powstaje z tego kłótnia
Odpisz
8 lipca 2019, 13:44
Oj tam, na pewno nie jesteś taka
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2019, 23:25
Gdy chcemy literować słowa nie piszemy, że literujemy słowa, tylko po prostu dodajemy do tych słów P O T Ę Ż N A .. i pierwszą literę, dalej to leci niesione magią społeczności jeja. A przynajmniej tak jest tu...nie wiem, czy to zasada, ale działa :)
Przykład: P O T Ę Ż N A S A Ł A T K A Z K R O W Y
Odpisz
13 lipca 2019, 23:27
@Towarzysz777: Zgadza się
Odpisz
14 lipca 2019, 21:44
@Towarzysz777: Cichaj, nie będziesz mi życia układał
Odpisz
14 lipca 2019, 22:32
Już się nie burz
Odpisz
14 lipca 2019, 22:56
będe, nie będzie mi mówił jak mam żyć
Odpisz
14 lipca 2019, 22:57
A ja mogę ?
Odpisz
14 lipca 2019, 23:03
nie
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2019, 23:27
To jest sugestia mająca na celu uniknięcie powtórzenia się 15 strzałek w dół... I stworzenie ładnego łańcucha
Odpisz
14 lipca 2019, 23:52
Tak
Odpisz
5 lipca 2019, 22:13
Aż mi się przypomniało.
Odpisz
5 lipca 2019, 21:46
a mi sie jeść zachciało
Odpisz