Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NightHunter31

4 kwietnia 2022, 07:30

Ja tak dalej wchodzę jak schody mają ponad 10 stopni albo się gdzieś śpieszę

Avatar Nokia_701

12 sierpnia 2019, 11:09

Ja tak wchodziłem

Avatar D0minik

15 lipca 2019, 13:25

Ja mam taki dziwny nawyk, że nie umiem normalnie wchodzić i schodzić po schodach. Zawsze wchodze co drugi stopień ;-;

Avatar D0minik

15 lipca 2019, 13:23

Ja tak wchodziłem do ok. 10 roku życia. xD

Avatar Kyoko1278

14 lipca 2019, 23:05

Albo zjeżdżało się na tyłku jak na zjeżdżalni

Avatar Karoxxx

14 lipca 2019, 21:14

Avatar Kyoko1278

14 lipca 2019, 23:05

@Karoxxx: moje oczy

Avatar VexteR15

14 lipca 2019, 19:54

W wieku 3 lat robiąc tak wybiłem sobie 4 zęby i od tego momentu gdy widzę jak ktoś tak wchodzi to mnie bolą ząbki ;_;

Avatar snowfox

14 lipca 2019, 18:04

Chyba było

Avatar Eniu2432

14 lipca 2019, 12:43

mam 20 i dalej tak robię

Avatar Wolferon

14 lipca 2019, 12:44

@Eniu2432: zwłaszcza po kilku głębszych

Avatar Demon_123

14 lipca 2019, 13:03

@Eniu2432: to jest nas dwóch

Avatar natanpl

14 lipca 2019, 15:57

@Demon_123: *trzech

Avatar Demon_123

14 lipca 2019, 15:58

@natanpl: tyle że mam prawie 22

Avatar Nikodem8378

14 lipca 2019, 14:57

Jak miałem 4 lub 5 lat zobaczyłem schody u cioci i potem myślałem jak wejść i na czworaka po schodach

Avatar verbart

14 lipca 2019, 13:59

Nikt:
Stary wracający po baletach o 4 w nocy:

Avatar Stulej4

14 lipca 2019, 13:14

Ja to kucam

Avatar Macioslaw_

14 lipca 2019, 13:14

#TEXT2MEME

Avatar Verdion

14 lipca 2019, 12:53

Nadal tak robię bo jestem leniem:/

Avatar taranee4545

14 lipca 2019, 12:52

Nikt nie zauważył "wychodzący/wchodzący" czy zdecydowaliście odpuścić pomyłkę?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Phi!

Rel

Totalnie

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka