Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nieuczciwa ocena
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niegrzeczny Oskarek
Nie idź!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2021, 16:41
@JejakZBazyGalaktycznej można grać ile się chce, ja kiedyś grałem do 1965 Ameryką ale już tak wolno chodziło że dosłownie 1 dzień na minutę
Odpisz
20 lipca 2019, 11:50
nie dostałem się do wymarzonej szkoły
życzcie mi 1000-letniej rzeszy
Odpisz
10 lutego 2020, 22:49
@BreathtakingSztanga: życzę ci 6 letniej wojny
Odpisz
19 lipca 2019, 20:04
Je**ć kłęcha
JKJKJKJK
Odpisz
13 lipca 2019, 18:32
Xd ja grałem raz jako serbia i używałem tylko czołgów Boba Sempl'a i artylerii
Serbia zniknęła z mapy 24 kwietnia 1974 roku po bitwie o Warszawę.
Tak, dotarłem do Warszawy bo jakaś armia wygoniła mnie z serbii
Odpisz
13 lipca 2019, 18:40
@ASIMOW_2: da sie grac w HOI4 do 1974 r. ?
Odpisz
13 lipca 2019, 22:33
@PeczekPL: do kiedy mozna grac? I od kiedy ?
Odpisz
14 lipca 2019, 00:03
Od 1936, to na pewno.
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2019, 02:48
normalnie do 1948 ale od czego są mody
@edit
jednak nie, w 1948 wyskakuje wynik ale można kontynuować do ilu się chce
Odpisz
15 lipca 2019, 10:55
@JejakZBazyGalaktycznej: ok to chyba sobie kupie, wymagajaca ta gra?
Odpisz
15 lipca 2019, 11:35
Jak ogarniesz interfejs to raczej mało wymagająca, ale masz poziomy trudności, achiebmenty, multi i słabsze kraje do wyboru, więc można znaleźć wzywanie.
Odpisz
15 lipca 2019, 12:24
ale dla komputera?
Odpisz
15 lipca 2019, 13:31
A, ok. Chodziła mi na 10-letnim laptopie w miarę płynnie na średnich ustawieniach, więc raczej nie.
Odpisz
15 lipca 2019, 14:42
ok
Odpisz
16 lipca 2019, 17:34
mozesz miec mocny 10-letni komputer i slaby 2-letni laptop. gra jest slabo zoptymalizowana i w pozniejszych latach moze ci lagowac
Odpisz
14 lipca 2019, 04:15
Na studiach artystycznych łatwo o dragi
Odpisz
6 lipca 2019, 20:38
Strzałka w góre za hoi4
Odpisz
7 lipca 2019, 00:52
@polandszczalka: Ch** się pisze przez ch(są o to spory czy h też jest poprawne) i u zwykłe.
Odpisz
7 lipca 2019, 11:45
@baarts: nie rozumiesz nie ch*j tylko hoi czyli skrót od hearts od iron
Odpisz
13 lipca 2019, 16:08
@polandszczalka: xd
Odpisz
13 lipca 2019, 16:58
@baarts: Nie spory tylko oba poprawne od pewnego czasu.
Odpisz
13 lipca 2019, 18:58
@baarts: /s*
Odpisz
13 lipca 2019, 21:10
@d0wek: xddd baited
Odpisz
13 lipca 2019, 18:15
Luxemburg nadal silny
Odpisz
13 lipca 2019, 16:47
I tu muszą przypominać, że się na studia nie dostałem...
Odpisz
6 lipca 2019, 20:43
ja za rok będę się starać na technika informatyka do zst
Odpisz
6 lipca 2019, 21:04
@Tymek590: powodzenia życzę
Odpisz
6 lipca 2019, 21:06
ewentualnie zostanę Hitlerem 2.0 i będzie Holocaust na trans i laski z non-thicc udami
Odpisz
6 lipca 2019, 21:24
@Tymek590: ej ale ja chce plaskie laski
Odpisz
6 lipca 2019, 21:25
@ReptilianJan: ja nie mówię płaskie laski
ja mówię laski, które nie mają thicc ud
Odpisz
6 lipca 2019, 21:27
@Tymek590: ale takie tez chce... Takie sa najlepsze
Odpisz
6 lipca 2019, 21:29
@ReptilianJan: co do lasek z płaskimi cyckami zgodzić się mogę
ale nie-thicc uda to herezja
Odpisz
6 lipca 2019, 22:50
@Tymek590: a tak naprawdę to o gustach sie nie dyskutuje a ty jesteś pervertem
Odpisz
6 lipca 2019, 22:51
@Sushinator: ... aha?
Odpisz
13 lipca 2019, 16:02
@Tymek590: jak ty będziesz drugim Hitlerem to kto będzie drugim Mussolinim?
Odpisz
13 lipca 2019, 16:04
@Ambassador: ch** wie
Odpisz
13 lipca 2019, 16:15
@Tymek590: ja mogę nim być?
Odpisz
13 lipca 2019, 16:18
@Ambassador: a co będziesz robił
Odpisz
13 lipca 2019, 16:19
@Tymek590: Odbuduję Imperium Lechickie
Odpisz
13 lipca 2019, 16:20
@Ambassador: a co będziesz robił
Odpisz
13 lipca 2019, 16:21
@Tymek590: no już powiedziałem przecież
Odpisz
13 lipca 2019, 16:21
@Ambassador: dokładniej powiedz
Odpisz
13 lipca 2019, 16:24
@Tymek590: Podbiję: Litwę, Łotwę, Estonię, Tfukrainę, Białoruś, Słowację, Czechy, Niemcy i Danię
Odpisz
13 lipca 2019, 16:25
@Ambassador: w sposób?
Odpisz
13 lipca 2019, 16:35
@Tymek590: Ty sie chcesz STARAĆ do technikum?
Odpisz
13 lipca 2019, 16:38
@xMacius: co
Odpisz
13 lipca 2019, 17:01
@Tymek590: Napisałeś że będziesz się starał do technikum. Czy to prawda?
Odpisz
13 lipca 2019, 17:02
@xMacius: zależy mi tylko na tym aby mi się zapamiętywało się lepiej
Odpisz
13 lipca 2019, 17:11
@Tymek590: Litwa, Łotwa i Estonia to łatwo będzie. Ukrainę weźmie się 50/50 z Rosją. Białoruś to coś się wymyśli. Z Niemcami będzie trochę problem, ale może się uda. A Dania to się po 6 godzinach podda.
Odpisz
13 lipca 2019, 17:12
@Ambassador: czyli robisz Massoliniego 1.0
a nie 2.0
Odpisz
13 lipca 2019, 17:18
@Tymek590: Mussoliniego*
Odpisz
13 lipca 2019, 17:18
@Skwarek218: literówka
Odpisz
13 lipca 2019, 17:22
@Tymek590: ch**, nazwa to nazwa
Odpisz
13 lipca 2019, 17:23
@Ambassador: ale głupoty pie**olicie
Odpisz
13 lipca 2019, 17:24
@ReptilianJan: tak
Odpisz
6 lipca 2019, 22:18
Odpisz
6 lipca 2019, 21:00
Morał z tego taki: Studia artystyczne to zło XD
Odpisz
6 lipca 2019, 20:43
Ta Brytania nie czuje się za dobrze
Odpisz