Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To będzie bolało
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2018, 15:37
Jeju gdzie to kupić?!
Odpisz
14 lutego 2019, 00:46
@SongManka510: ocelot jest dziki raczej nie do kupienia
Odpisz
14 lutego 2019, 07:02
archeolog xd
Później się nie dało? -,-
Odpisz
14 lutego 2019, 13:31
@SongManka510: ogladam losowe bo dawniejsze sa lepsze niz te nowe
Odpisz
14 lutego 2019, 13:36
ehhh
Odpisz
14 lutego 2019, 13:41
@SongManka510: ?
Odpisz
14 lutego 2019, 13:51
analizuje to co ty piszesz i jak to piszesz xddd
Odpisz
14 lutego 2019, 13:52
@SongManka510: nom stare sa lepsze bo te nowe memy to dno
Odpisz
14 lutego 2019, 15:19
ju dont sej?!
Odpisz
27 maja 2020, 13:09
@SongManka510: fakt, stare są lepsze
Odpisz
22 czerwca 2020, 12:31
+1
Odpisz
3 lutego 2017, 15:44
This is so cute
Odpisz
5 maja 2015, 19:27
Oddajcie słońce
prosze oddajcie znam takiego mema od kota w butach XD
Odpisz
21 lipca 2014, 10:15
Taaaaak
Odpisz
24 czerwca 2014, 15:12
Jakie śłoodkie *3 te oczy rozbrajają
Odpisz
31 maja 2014, 12:41
patrze w te oczy * bum i gleba xD
Odpisz
6 sierpnia 2013, 12:04
no
Odpisz
6 sierpnia 2013, 11:36
Nie xD
Odpisz
6 sierpnia 2013, 08:24
To jak porównywać nóż z piłą łańcuchową.
Odpisz
5 sierpnia 2013, 22:53
ooo <3 :3
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2013, 21:49
podobieństwo uderzające :3
Odpisz
5 sierpnia 2013, 20:09
Teraz mogę umrzeć w spokoju.
Odpisz
5 sierpnia 2013, 19:10
ma inne paski nie ma butów i jest mniejszy
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2013, 20:31
@mrklorens: smoki się nie znają :D na takich obrazkach xD
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2013, 20:32
@Mirek01: i to mówi smok
smok krytykuje smoka
Odpisz
5 sierpnia 2013, 21:15
@mrklorens: wiem smoku
Odpisz
5 sierpnia 2013, 21:50
@mrklorens: Fucking logick :P
Odpisz
6 sierpnia 2013, 09:04
@Mirek01: "Smok smoka krytykuje, bo smok smokowi pokazuje"
Odpisz
6 sierpnia 2013, 22:08
@Mirek01: @mrklorens:
To ja jestem smokiem tej strony i tylko ja mogę być smokiem na tej stronie!!!
Odpisz
7 sierpnia 2013, 11:36
@keil007: cześć nowy,jest nas 3 :D
Odpisz
8 sierpnia 2013, 21:23
@Mirek01: Nie jestem nowy jestem tu od jakiegoś roku.
Odpisz
17 sierpnia 2013, 07:43
@keil007: o boże, jestem królikiem, nie jedz mnie!
Odpisz
17 sierpnia 2013, 21:00
My jemy tylko dziewice, ale jest ich mało i jak jesteśmy głodni to żremy co popadnie.
Odpisz
18 sierpnia 2013, 09:28
@keil007: emm, eeem, oddam swojego Archera z Cube World tylko błagam, nie jedz mnie!
Odpisz
18 sierpnia 2013, 12:03
Spokojnie najpierw wolałbym zjeść tą zboczoną kanapkę :) Błahaaaahahhahahahahaa
Odpisz