Kraina mlekiem i miodem płynąca
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Jakby trochę nie fair
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie zadzieraj z bobrami
To się nie może nie udać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 maja 2023, 14:20
ten kotlet nawet wygląda jak Polska
Odpisz
30 listopada 2019, 22:01
Moje kotlety miały kształt Niemiec wielkiej Brytanii hiszpani itd
Odpisz
16 lipca 2019, 22:16
Chyba zastosowali technike jak sie niema co sie lubi to się kradnie co popadnie ludzie ci
Odpisz
15 lipca 2019, 17:45
Ej dlaczego oni mają ponad 500 zł?!
Odpisz
15 lipca 2019, 21:43
@grototo: 500+ pewnie ;P
Odpisz
15 lipca 2019, 17:58
Ostatnie wygląda jak wyzwanie
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2019, 19:46
"Drzewo w jezdni"
W Polsce jak w lesie
Odpisz
7 lipca 2019, 19:47
@Mimikkyu: Natura się mści
Odpisz
15 lipca 2019, 10:29
@Mimikkyu: Ten znak powinien stać w powiecie którym mieszkam, bo było w ostatnim czasie w ch wypadków z udziałem drzewa, gdzie wyglądało jakby to drzewa wychodzily na ulice i rozbijaly samochody
Odpisz
15 lipca 2019, 17:05
@Mimikkyu: nie, w Polsce jak w chlewie obsranym gównem
Odpisz
15 lipca 2019, 12:20
Jak spie**olicie z dala od cywilizacji to Polska jest piękna serio [ODKRYŁ SPOSÓB ŻEBY KOCHAĆ SWÓJ KRAJ, GIMBUSY GO NIENAWIDZĄ ZOBACZ JAK]
Odpisz
15 lipca 2019, 13:19
@arenak1111: Widzę, że Asmongold na awatarze. Chcesz pograć w łałika?
Odpisz
15 lipca 2019, 15:37
@Kartoffel: Na razie nie płacę abonamentu ale jak Classic wyjdzie to z chęcią
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2019, 15:52
@arenak1111: Jeśli masz więc ochotę, w dwójkę rozpocząć classica, to napisz mi w komentarzu pod moim profilem twój battle tag. Jak zobaczę to cię dodam.
Odpisz
15 lipca 2019, 11:53
Kraj idiotyzmem i Januszami płynący
Odpisz
7 lipca 2019, 21:03
Ta kobieta ma twarz jak moja 10-letnia kuzynka
Odpisz
15 lipca 2019, 10:27
@kola3492: Jak na nią patrzę to faktycznie wygląda dość młodo.
A przynajmniej z twarzy, bo cycki to nawet duże ma
Odpisz
7 lipca 2019, 20:23
Odpisz
7 lipca 2019, 20:44
Wskazuje na Ciebiw
Odpisz
7 lipca 2019, 21:35
Odpisz
7 lipca 2019, 21:38
Odpisz
7 lipca 2019, 21:46
Odpisz
7 lipca 2019, 21:49
Odpisz
7 lipca 2019, 21:52
Odpisz
7 lipca 2019, 21:54
Jeśli odpisesz jesteś gupi.
Odpisz
15 lipca 2019, 10:17
Odpisz
7 lipca 2019, 19:52
To wina ku*wa tych niemców. Ludzi zabijali, dzieci germanizowali, obrazy pokradli a nasi "sojusznicy" komunizm nam dali.
Odpisz
7 lipca 2019, 20:59
@Ambassador: no cóż nasze elity zostały wymordowane podczas IIWW
Odpisz
7 lipca 2019, 20:17
Są 2 typy ludzi
Odpisz
7 lipca 2019, 20:12
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2019, 19:55
Kocham ten kraj
Odpisz
7 lipca 2019, 19:45
I tak lepiej niż w Afryce
Odpisz