Ten klasyk nigdy się nie zestarzeje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Ikony
Jakby trochę nie fair
Przyszłość jest piękna
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2019, 10:01
GRZEGORZ BRZĘSZCZYSZCZYKIEWICZ, CHRZĄSZCZYŻEWOSZYCE, POWIAT ŁĘKOŁODY
Odpisz
9 lipca 2019, 10:09
@OstatniSith2005: G
Odpisz
9 lipca 2019, 10:12
@OstatniSith2005: R
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2019, 14:46
@OstatniSith2005: Z
Odpisz
9 lipca 2019, 14:46
@OstatniSith2005: E
Odpisz
9 lipca 2019, 19:43
@OstatniSith2005: G
Odpisz
10 lipca 2019, 10:56
@OstatniSith2005: O
Odpisz
11 lipca 2019, 09:41
@OstatniSith2005: R
Odpisz
11 lipca 2019, 09:50
@OstatniSith2005: Z
Odpisz
19 lipca 2019, 12:48
@OstatniSith2005: (spacja)
Odpisz
21 lipca 2019, 08:52
@OstatniSith2005: B
Odpisz
22 lipca 2019, 09:32
@OstatniSith2005: R
Odpisz
25 lipca 2019, 10:14
@OstatniSith2005: Z
Odpisz
26 lipca 2019, 09:56
@OstatniSith2005: Ę
Odpisz
27 lipca 2019, 10:48
@OstatniSith2005: S
Odpisz
28 lipca 2019, 14:48
@OstatniSith2005: Z
Odpisz
4 sierpnia 2019, 13:06
@OstatniSith2005: C
Odpisz
5 sierpnia 2019, 12:46
@OstatniSith2005: Z
Odpisz
8 sierpnia 2019, 12:50
@OstatniSith2005: Y
Odpisz
9 sierpnia 2019, 13:16
@OstatniSith2005: S
Odpisz
13 sierpnia 2019, 08:23
@OstatniSith2005: Z
Odpisz
13 sierpnia 2019, 09:25
@Pendrag: C
Odpisz
13 sierpnia 2019, 09:37
@Lisielek_Kisielek: Z
Odpisz
13 sierpnia 2019, 09:47
@SzczypiorekYT: Y
Odpisz
13 sierpnia 2019, 09:59
@Pendrag: K
Odpisz
13 sierpnia 2019, 10:01
@OstatniSith2005: I
Odpisz
13 sierpnia 2019, 10:33
@OstatniSith2005: E
Odpisz
13 sierpnia 2019, 10:58
@DOMINIXX5: W
Odpisz
13 sierpnia 2019, 11:33
@player203a8: I
Odpisz
13 sierpnia 2019, 12:05
@Pendrag: C
Odpisz
13 sierpnia 2019, 12:21
@Towarzysz777: Z
Odpisz
13 sierpnia 2019, 12:22
@Pendrag:
Odpisz
13 sierpnia 2019, 12:28
@Pendrag:
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2019, 13:35
@Towarzysz777: *WDECH*
KONSTANTYNOPOLITAŃCZYKIEWICZÓWNA
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:36
@Najlepszy_Diler: K
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:36
@Najlepszy_Diler: O
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:37
@Najlepszy_Diler: N
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:37
@Najlepszy_Diler: S
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:38
@Najlepszy_Diler: T
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:39
@Najlepszy_Diler: A
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:43
@Towarzysz777: N
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:43
@Najlepszy_Diler: T
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:44
@Najlepszy_Diler: Y
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:44
@Towarzysz777: N
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:45
@Najlepszy_Diler: O
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2019, 13:45
@Najlepszy_Diler: P
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:45
@Najlepszy_Diler: O
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2019, 13:46
@Najlepszy_Diler: L
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:46
@Najlepszy_Diler: I
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:47
@Najlepszy_Diler: T
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:47
@Najlepszy_Diler: A
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:47
@Towarzysz777: Ń
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:47
@Najlepszy_Diler: C
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:48
@Towarzysz777: Z
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:48
@Najlepszy_Diler: Y
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:48
@Towarzysz777: K
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:49
@Najlepszy_Diler: I
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2019, 13:49
@Najlepszy_Diler: E
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:49
@Najlepszy_Diler: W
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:50
@Towarzysz777: I
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:50
@Najlepszy_Diler: C
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:51
@Towarzysz777: Z
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:51
@Najlepszy_Diler: Ó
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:52
@Towarzysz777: W
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:53
@Najlepszy_Diler: N
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:53
@Towarzysz777: A
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:54
@Towarzysz777:
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:54
@Najlepszy_Diler:
Odpisz
13 sierpnia 2019, 23:51
@OstatniSith2005: Mało kto pamięta ten serial :-)
Odpisz
8 lipca 2019, 10:30
Mi nauczyciel z histori dał punkta za to że napisałem jego imie bezbłędnie na sprawdzianie z 2wś
Odpisz
8 lipca 2019, 14:22
@tobiaszg21: Fajnego masz nauczyciela, mi nie naciągnął 0,25 punkta na wyższą ocenę.
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:35
@tobiaszg21: Imię? IMIĘ?!!
Odpisz
13 sierpnia 2019, 15:41
@Grzechoooo: Grzegorz
Odpisz
13 sierpnia 2019, 15:55
@Kostek_Koscisty: Ja to piszę na każdym sprawdzianie, a on za to dostał punkty...
Odpisz
13 sierpnia 2019, 16:12
@Grzechoooo: Tak już bywa. ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz