Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 sierpnia 2019, 13:05
XD i co teraz?
Odpisz
2 sierpnia 2019, 19:11
@metalowiec777: przej*bane, kość przebiła skórę
Odpisz
1 sierpnia 2019, 13:11
Nawzajemnie
Odpisz
8 lipca 2019, 20:54
Do kelnera też?
Odpisz
8 lipca 2019, 21:16
@Ptasznik: gdy mój mózg przez chwilę przestanie działać jest w stanie to zrobić
Odpisz
8 lipca 2019, 23:25
@Ptasznik: szczególnie do kelnera
Odpisz
1 sierpnia 2019, 12:52
ewentualnie dostawca pizzy
Odpisz
8 lipca 2019, 23:28
Czy tylko ja zawsze odpowiadam "dziękuję"?
Odpisz
1 sierpnia 2019, 09:00
to jest złe, jeżeli mówi ci osoba która też je
Odpisz
1 sierpnia 2019, 10:28
temu ja mówię dziękuję i nawzajem
Odpisz
1 sierpnia 2019, 12:26
@Haha1234567: ja tam nie mówie ;-;
Odpisz
1 sierpnia 2019, 12:42
@BlueShadowRap: można i tak
Odpisz
1 sierpnia 2019, 09:41
Mam kolege w klasie co ciągle mi mówi smacznego gdy jem kanapke. Mało z nim rozmawiam tak wgl.
Odpisz
1 sierpnia 2019, 10:32
@Hestio: Bardzo kulturalny człowiek
Odpisz
1 sierpnia 2019, 09:26
Co za brak wychowania.
W zasadach savoir vivre jest wyraźnie powiedziane, że powiedzenie smacznego to faux pas.
Należy jednak pamiętać, że jeśli ktoś popełni ten błąd, to powinno się odpowiedzieć, aby nie było mu głupio.
Odpisz
1 sierpnia 2019, 08:24
Albo na wigilii szkolnej przy składaniu życzeń.
Odpisz
8 lipca 2019, 23:04
Nawzajem - takie grzeczniejsze No U
Odpisz