Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar geniuszek00

2 sierpnia 2013, 17:52

ciecz nienewtonowska?

Avatar makajet

6 sierpnia 2013, 22:20

@geniuszek00: Twój nick pasuje do komentarza

Avatar geniuszek00

7 sierpnia 2013, 13:55

@makajet: Bóg zapłać :P

Avatar makajet

8 sierpnia 2013, 19:49

@geniuszek00: Serio jesteś księdzem? :D

Avatar geniuszek00

8 sierpnia 2013, 23:49

@makajet: Nie
XD

Avatar makajet

9 sierpnia 2013, 08:30

@geniuszek00: Ufff

Avatar Adrian3107

5 sierpnia 2013, 16:22

Było kiedyś pogromcach mitów...to była jakaś mieszanka...woda z jakimś rodzajem mąki i czymś tam jeszcze :D

Avatar hartus

5 sierpnia 2013, 16:32

@Adrian3107: Tylko jak widzisz to nie jest maka lecz jakis piasek pewnie jakies tereny pustynne po deszczu cos w stylu ruchomych piaskow

Avatar aneczka27

6 sierpnia 2013, 14:03

@Adrian3107: Woda + mąka ziemniaczana/kukurydziana.

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2013, 17:57

Jezioro Naturalnego Asfaltu?...hmm...nie.....Napewno jakiś roztwór który chce posiadać.

Avatar bylejakbylegdzie

5 sierpnia 2013, 20:08

możesz spróbować z waniliowym budyniem, będzie ten sam efekt

Avatar volf360

6 sierpnia 2013, 01:30

@bylejakbylegdzie: program "brainiak" XD

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 6 sierpnia 2013, 01:43

@volf360: tak, ale w pogromcach mitów też to było :)

Avatar aneczka27

6 sierpnia 2013, 14:02

Nalej wody do jakiejś dużej miski i wsyp dużo mąki ziemniaczanej. Naprawdę dużo. Potem wejdź na to i zacznij "stepować" jak ten facet, efekt będzie taki sam :)

Avatar DArsTon

5 sierpnia 2013, 22:35

Czarnobyl
na pewno :)

Avatar crash2003

5 sierpnia 2013, 20:26

coooooo to ma byc

Avatar lolitka70

5 sierpnia 2013, 18:16

też chciała bym pochodzić po tym napewno fajne uczucie

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2013, 15:58

SHUT UP AND TAKE MY MONEY!

Avatar Maks2603

5 sierpnia 2013, 15:13

Super!

Avatar jeja767

2 sierpnia 2013, 15:06

Jezus powrócił!

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2013, 16:47

@jeja767: Jezus cały czas tu jest:) a poza tym co to jest?!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG

Nie po oczach

Phi!

Co za przypadek

Lekko nie będzie

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka