Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Pilne
Ładne rzeczy
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2019, 19:10
Nienawidzę tego. Z kumplem nie mogłam siedzieć, bo od razu gadka że chodzimy… Gdy my gadaliśmy o Lego Ninjago
Odpisz
12 lipca 2019, 00:10
@Skleroza: bierz ją chłopie
Odpisz
12 lipca 2019, 08:17
@Luszak: Jestem kobietą… Chyba, że zostawiasz notkę dla mojego kumpla.
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2019, 12:49
@Skleroza: to mu przekaż moją wiadomoś
Odpisz
18 lipca 2019, 03:41
@Skleroza: Lego Ninjago?
Odpisz
27 lipca 2019, 15:13
JUMP UP KICK UP WHIP AROUND AND SPIN
Odpisz
27 lipca 2019, 15:23
@Skleroza: zabawne, mam tak samo ale odwrotnie płcie i nie lego ninjago a JoJo
Odpisz
27 lipca 2019, 15:38
@Skleroza: Dziewczyna gadająca z chłopakiem o lego w szkole? Myślałem, że tacy ludzie już niestety nie istnieją bo prawie wszystkie laski wolą patusów, używki i myślenie w stylu "he hue he, jestem w ch*j zajebista bo jestem niegrzeczne iks de lol i je**ć szkołę"
Odpisz
27 lipca 2019, 15:39
@Skleroza: jak ja propsuje za najlepszy serial Lego... szkoda tylko, że sam nie mam z kim gadać :/
Odpisz
27 lipca 2019, 16:14
@marianx12: kiedyś faktycznie był najlepszy ale moi zdaniem zbyt dużo z niego próbują wycisnąć. Jeszcze te węże i pokonywanie lorda ciemności ok, ale potem ten cybernetyzny świat, jakieś duchy dżiny itp. mi nie pasuje
Odpisz
27 lipca 2019, 16:40
ale ci z czasem to już byli git
Odpisz
27 lipca 2019, 22:01
@Mr_Quicky: Nie przeklinam, makijaż dla mnie to czarna magia (oprócz lakierów do paznokci, ombre i wzory to sztuka) i przez większość czasu próbuje zrozumieć rówieśniczki… Mogłabym nakręcić film o tym
Odpisz
27 lipca 2019, 22:50
@Skleroza: Trzeba było ich odstraszyć robiąc spinjitzu. Próbowałem z koleżanką, nie zadziałało, ale może komuś się uda.
Odpisz
28 lipca 2019, 10:32
@Skleroza:
Odpisz
27 lipca 2019, 15:23
Ja jak mam kolegów to zawsze znajdzie sie typ który zacznie mówić i pytać czy ze sobą chodzimy ;_;
Odpisz