Wiem, że to kochacie, więc po raz 10 w tej godzinie - Des-pa-ci-to
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Fajnie że odpowiedzieli
Z klasą się trzeba urodzić
Ostry ten sędzia
Pozdrawiam świetliki
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2019, 00:55
W tym roku jeszcze chyba niczego takiego nie okrzyknęli ale nie wiem bo nie słucham radia, despacito było z dwa lata temu
Odpisz
12 lipca 2019, 09:53
Jeśli nie ma, to można znaleźć jakiegoś naiwniaka gadającego po hiszpańsku, żeby zrobił listę zakupów i nagrał
Odpisz
13 lipca 2019, 11:25
@Thyhnd: *zaczyna drzeć mordę*
Platano!
La coffie!
Naranjas!
Huevos!
Leche!
Ariz!
Odpisz
11 lipca 2019, 18:51
Jeśli się podoba to po co drążyć temat
Odpisz
11 lipca 2019, 21:29
@Courtney: bo ludzie lubią narzucać innym swoje gusta i zdania
Odpisz
12 lipca 2019, 08:16
@MineDan: bardzo lubią, a jeszcze inni je obrażać bez powodu
Odpisz
12 lipca 2019, 09:56
@Dcktun: no fakt
Odpisz
13 lipca 2019, 00:31
@Courtney: zastanawiam się czy ludzie dają Ci strzałki w dół dla zasady
Odpisz
13 lipca 2019, 10:25
@randomowy_gosc: zapewne
Odpisz
12 lipca 2019, 14:55
Jak mnie ku*wa nowe hiszpańskie piosenki wku*wiają
\_____/
Odpisz