Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2019, 20:19

Chciałem bardzo iść do szkoły bo wydawało mi się, że tam chodzą dorośli i mądrzy ludzie

Ojoj jaki to był błąd

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar TrueStoryGuy

1 września 2019, 12:26

@jacek1s: Coś wiedzieć muszą, ale uczą się tego instynktownie.

Avatar marianx12

1 września 2019, 13:20

@jacek1s: ja teoretycznie to bym nawet chciał zsiadać codziennie po godzinie do nauki dziennie, ale mój umysł nie pozwala przyswoić takich informacji... dobrze jest tego świadom iż są to bzedety i nigdy już tego nie użyje poza tym "głupim sprawdzianiku" a jakoś zawsze zdaje bo aż tak głupi nie jestem... ale się to dzieje dopiero pod koniec roku gdy mój umysł już wie, że jest "przeje**ne" i trzeba coś zrobić... w takiej chwili momentalnie jest otwarty na wiedzę i nagle ją wypuszcza w wakacje...

Avatar Crln_7

12 lipca 2019, 02:56

W zerówce bynajmniej zabawki były

Avatar Sushinator

1 września 2019, 12:35

@Crln_7: bynajmniej =/= przynajmniej

Avatar
Konto usunięte

1 września 2019, 12:36

@Crln_7: holy lambada
is that a kl🅾️cuch reference?

Avatar GameLover

11 lipca 2019, 20:14

Ja sie bałem iść do szkoły pierwszego dnia. ( >-<)

Avatar Myuriam

1 września 2019, 12:26

@GameLover: Ja się popłakałam podczas apelu w pierwszym dniu. Dobrze, że podeszła do mnie jakaś nauczycielka... szkoda, że nie moja, która stała dużo bliżej.

Avatar Memeforteca

11 lipca 2019, 20:33

Jak chodziłem do przedszkola to grałem w strzelanki na silniku Unity.

Avatar Koscioglow

11 lipca 2019, 20:13

jak sobie przypominam jakim zje**nym dzeckiem byłem to chcę zresetować sobie życie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar GameLover

11 lipca 2019, 20:28

@Koteczek_21: Hard mode jest ciężki, potwierdzam a genocide jest nudny, jeżeli chodzi o szukanie potworów. Na serio, chyba 2 dni mi zajeło wybicie wszystkich potworów z ruin.

Avatar Koteczek_21

11 lipca 2019, 20:30

@GameLover: Ja genocide robię w kilka dni, dzień na każdą strefę i potwierdzam, że szukanie potworów jest strasznie nudne. Pamiętam jak w wodospadzie zabrakło mi jednego EXP do 13 LOVE.

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2019, 20:16

To pewnie był błąd każdego. Ta dziecięca chęć poznania świata vs realia szkoły

Avatar wedliny_krakus

11 lipca 2019, 20:17

ja tam od początku wiedziałem jak to wygląda

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2019, 20:21

@wedliny_krakus: Pewnie posiadacz starszego rodzeństwa?

Avatar wedliny_krakus

11 lipca 2019, 20:21

tak, dość dużej ilości

Avatar ZSRRBall

11 lipca 2019, 20:14

Dosyć smutne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie idź!

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niezniszczalne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka