Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ikony
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
A, okej
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2019, 20:19
Chciałem bardzo iść do szkoły bo wydawało mi się, że tam chodzą dorośli i mądrzy ludzie
Ojoj jaki to był błąd
Odpisz
11 lipca 2019, 20:21
uczą się ci, którzy nie wiedzą wszystkiego
Odpisz
11 lipca 2019, 21:03
@Koscioglow: w sumie po to szkoła
Odpisz
11 lipca 2019, 21:37
@Koscioglow: A nie uczą się ci, którzy niczego nie wiedzą.
Odpisz
1 września 2019, 12:26
@jacek1s: Coś wiedzieć muszą, ale uczą się tego instynktownie.
Odpisz
1 września 2019, 13:20
@jacek1s: ja teoretycznie to bym nawet chciał zsiadać codziennie po godzinie do nauki dziennie, ale mój umysł nie pozwala przyswoić takich informacji... dobrze jest tego świadom iż są to bzedety i nigdy już tego nie użyje poza tym "głupim sprawdzianiku" a jakoś zawsze zdaje bo aż tak głupi nie jestem... ale się to dzieje dopiero pod koniec roku gdy mój umysł już wie, że jest "przeje**ne" i trzeba coś zrobić... w takiej chwili momentalnie jest otwarty na wiedzę i nagle ją wypuszcza w wakacje...
Odpisz
12 lipca 2019, 02:56
W zerówce bynajmniej zabawki były
Odpisz
1 września 2019, 12:35
@Crln_7: bynajmniej =/= przynajmniej
Odpisz
1 września 2019, 12:36
@Crln_7: holy lambada
is that a kl🅾️cuch reference?
Odpisz
11 lipca 2019, 20:14
Ja sie bałem iść do szkoły pierwszego dnia. ( >-<)
Odpisz
1 września 2019, 12:26
@GameLover: Ja się popłakałam podczas apelu w pierwszym dniu. Dobrze, że podeszła do mnie jakaś nauczycielka... szkoda, że nie moja, która stała dużo bliżej.
Odpisz
11 lipca 2019, 20:33
Jak chodziłem do przedszkola to grałem w strzelanki na silniku Unity.
Odpisz
11 lipca 2019, 20:13
jak sobie przypominam jakim zje**nym dzeckiem byłem to chcę zresetować sobie życie
Odpisz
11 lipca 2019, 20:18
@Koscioglow: Większość chce zrobić RESET
Odpisz
11 lipca 2019, 20:18
@Koteczek_21: chyba że zrobisz true pacifist
Odpisz
11 lipca 2019, 20:20
@Wolferon: Nie da sie eksplorować powierzchn po pacyfiście więc trzeba
Odpisz
11 lipca 2019, 20:21
@GameLover: Żeby robić potem genocide?
Odpisz
11 lipca 2019, 20:21
@GameLover: sprawiasz że sans traci chęci do życia bo ciągle widzi to samo ty potworze
Odpisz
11 lipca 2019, 20:23
@Koteczek_21: No ja tak chciałem zrobić, ale ballet shoes nie wziołem, więc Undying była w c**j trudna, więc musiałem zrobić reset
Odpisz
11 lipca 2019, 20:23
@Wolferon: Ja zrobiłem kilka razy genocide i się z tym bardzo źle czuję.
Odpisz
11 lipca 2019, 20:23
@Wolferon: G O O D =)
Odpisz
11 lipca 2019, 20:24
@GameLover: Na Undyne Nieśmiertelną wystarczy byle jaka broń, bo zadajesz nią takie same obrażenia. I ona jest według mnie trudniejsza od samego Sansa
Odpisz
11 lipca 2019, 20:24
@Koteczek_21: Eh, ja chce zrobić wszystkie routy, tylko genocide i hard mode nie zrobiłem.
Odpisz
11 lipca 2019, 20:25
@Koteczek_21: No w sumie jest trudna. Atak tarczą opanowałem, ale same włócznie są trudne.
Odpisz
11 lipca 2019, 20:26
@GameLover: Hard mode jest ciężki i to bez żartów. A genocide to ogólnie mnóstwo historii Flowey'a oraz grind.
Odpisz
11 lipca 2019, 20:28
@Koteczek_21: Hard mode jest ciężki, potwierdzam a genocide jest nudny, jeżeli chodzi o szukanie potworów. Na serio, chyba 2 dni mi zajeło wybicie wszystkich potworów z ruin.
Odpisz
11 lipca 2019, 20:30
@GameLover: Ja genocide robię w kilka dni, dzień na każdą strefę i potwierdzam, że szukanie potworów jest strasznie nudne. Pamiętam jak w wodospadzie zabrakło mi jednego EXP do 13 LOVE.
Odpisz
11 lipca 2019, 20:16
To pewnie był błąd każdego. Ta dziecięca chęć poznania świata vs realia szkoły
Odpisz
11 lipca 2019, 20:17
ja tam od początku wiedziałem jak to wygląda
Odpisz
11 lipca 2019, 20:21
@wedliny_krakus: Pewnie posiadacz starszego rodzeństwa?
Odpisz
11 lipca 2019, 20:21
tak, dość dużej ilości
Odpisz
11 lipca 2019, 20:14
Dosyć smutne
Odpisz