Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2023, 19:18
będę RZECZĄ jej!
Odpisz
26 sierpnia 2019, 01:37
Będzie RZECZĄ
Odpisz
12 lipca 2019, 11:35
w sensie co, będę podpinać ludziom internet?
Odpisz
25 sierpnia 2019, 18:12
@Krzyniu: albo dostawcą pizzy, barmanem
Odpisz
25 sierpnia 2019, 18:46
@Krzyniu: O, to jest cel w życiu. Prawdziwa szansa na przyniesienie ludziom szczęścia!
Odpisz
26 sierpnia 2019, 00:55
@Krzyniu: nie zamierzasz wygasnac?
Odpisz
26 sierpnia 2019, 00:06
Umrę, moje szczątki rozłożą się i posłużą jakiemuś drzewu jako minerały i żyzna gleba.
Odpisz
25 sierpnia 2019, 22:55
To ludzie są aż tak smutni?
Odpisz
25 sierpnia 2019, 18:20
I ten ku*wa pesymizm i spie**olenie ludzi, z takim nastawieniem na pewno nikogo nie będziecie mieli
Odpisz
25 sierpnia 2019, 18:21
@qwerty41: i dobrze, przynajmniej nikogo nie skrzywdzę bardziej niż do tej pory
Odpisz
25 sierpnia 2019, 18:32
@qwerty41: i dobrze lepiej nie mieć nikogo niż na siłę
Odpisz
25 sierpnia 2019, 22:12
@Tamron: szczerze mówiąc ch*j mnie obchodzi, że zamiast sie zmienić to siedzisz na dupie i nic nie robisz
Odpisz
25 sierpnia 2019, 22:54
@dominik581: nom, wygryw
Odpisz
25 sierpnia 2019, 19:34
Odpisz
25 sierpnia 2019, 18:45
... I inne optymistyczne kłamstwa jakimi obdarzają nas współcześni "filozofowie".
Odpisz
25 sierpnia 2019, 18:40
Fajno jak by była to prawda ale to tylko mem co ma na celu pocieszyć smutne 14latki
Odpisz
25 sierpnia 2019, 18:35
Jedyny sposób na zaistnienie takiej sytuacji przeze mnie to zgłoszenie się do odpowiedzi
Odpisz
25 sierpnia 2019, 18:03
Hmh. Ciekawi mnie jak wielkie pokłady pesymizmu zmagazynowane są w społeczności internetu.
Odpisz
25 sierpnia 2019, 18:13
@GalenMarek: nieskończone
Odpisz
25 sierpnia 2019, 18:12
Dlaczego tyle ma osób wywiera na sobie taką presję, że koniecznie musi kogoś mieć? Nie zapominajcie o starym gimbusiarskim powiedzeniu "miej wyje**ne a będzie Ci dane", uszy do góry i naprzód
Odpisz
25 sierpnia 2019, 18:04
Odpowiedź brzmi nie.
Odpisz
12 lipca 2019, 11:22
Don't do that. Don't give me hope
Odpisz
13 lipca 2019, 01:26
@ResiaPL:
Odpisz
12 lipca 2019, 14:26
jak dotąd byłem najgorszą rzeczą która się komuś przytrafiła, więc byłaby to miła odmiana.
Odpisz