Stefan miał ochotę na ciasto...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Powodzenia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2013, 14:33
No widzicie, a ja mam ochotę na łotewskiego zimnioka :)
Odpisz
6 sierpnia 2013, 15:01
Niestety, zimnioki dawno zabrało Politbiuro. Zostały tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć. Takie jest życie.
Odpisz
6 sierpnia 2013, 15:03
@xavi1321: I w tym sęk, że nie można dostać łotewskiego zimnioka :)
Odpisz
6 sierpnia 2013, 15:15
Użyj trainera xD
Odpisz
2 sierpnia 2013, 21:24
:D
Odpisz
3 sierpnia 2013, 07:45
Kaaaśśśkkkaaa??? A chcesz kawałeczek ciasta? xD
Odpisz
6 sierpnia 2013, 14:09
Ten komentarz tak dużo wnosi do mojego życia, jest taki zabawny, trzeba takich więcej.
Odpisz
6 sierpnia 2013, 14:27
@ErziGames: xD
Odpisz
6 sierpnia 2013, 14:28
@Maks2603: :D
Odpisz