Wtedy na pewno by się udało
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Totalnie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tymi się chodzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2019, 17:41
Tylko pytanie czy mają tam dostatecznie dużo passatów.
Odpisz
16 lipca 2019, 23:58
@starmagedon: dlaczego masz avatar z bułką?
Odpisz
17 lipca 2019, 08:56
@Vaanchig: A dlaczego ty masz avatar z b00łką na czarnym tle?
Odpisz
17 lipca 2019, 09:17
@Vaanchig: oryginalny Avatar
Odpisz
17 lipca 2019, 09:17
@starmagedon: ja mam białą b00łke na białym tle
Odpisz
17 lipca 2019, 10:08
@starmagedon: bo mój avatar z bułką jest czarny i tyle. I co może że czarny gorszy co?
Odpisz
17 lipca 2019, 16:34
@Vaanchig: nie, ty rasisto
Odpisz
13 lipca 2019, 18:01
Przecież jak oni się w ogóle zbliżą do strefy 51 to armia amerykańska będzie bawić się w wehrmacht na plaży Omaha
Odpisz
16 lipca 2019, 22:53
@miki322: No tak, ale zmasakrowanie kilkuset tysięcy (lub nawet kilkudziesięciu jak mało przyjdzie) swoich obywateli jest katastrofą polityczną i mogłoby nawet dojść do zamieszek, a kraje takie jak Rosja i Chiny na pewno wykorzystałyby to przeciwko USA.
Odpisz
16 lipca 2019, 23:09
@Kerbal: Chyba, że to bezrobotne piwniczaki które całe dnie przesiadują na mediach
Odpisz
16 lipca 2019, 23:12
@norek00: Czy to jest wystarczające usprawiedliwienie, by ich wszystkich zabić? Wydaje mi się, że opinia międzynarodowa się z tym nie zgadza.
Odpisz
17 lipca 2019, 00:09
@Kerbal: jakby nie patrzeć jest to szturm na placówkę wojskową.
Odpisz
17 lipca 2019, 08:01
@miki322: Która ma upoważnienie do prowadzenia ognia w stronę niezidentyfikowanych osób, bądź pojazdów. Ale zmotoryzowana husaria by ich rozwaliła, a Kudłaty zużyłby 1% swojej siły. Mam nadzieję, że Shrek też weźmie udział w ataku
Odpisz
17 lipca 2019, 08:08
@gracjan_pl: Pocisk lecący 1100 m/s > shrek
Odpisz
17 lipca 2019, 09:30
@miki322: I tu się mylisz... SHREK FOREVER
Odpisz
17 lipca 2019, 11:23
@Kerbal: A powiedz, w jaki sposób ktokolwiek by się dowiedział o tym? Te osoby uznane byłyby za zaginione, bo to jest w końcu na pustyni. A wszystkie służby miałyby obowiązek umarzania śledztwa z powodu braku dowodów.
Odpisz
17 lipca 2019, 13:24
@Kerbal: w 2003 pod strefą 14 rozstrzelano 28 (lub 29, bo nie wiem czy jeden przeżył czy nie)
reporterów
Odpisz
17 lipca 2019, 13:26
@Zeromus: raczej ze spalenia dowodów
Odpisz
17 lipca 2019, 14:00
@Ruski_Gandalf: No w rzeczywistości tak by było, ale dla rodziny "ofiar" by przedstawili, że nie mają wystarczających śladów, żeby kontynuować poszukiwania, bo mieliby takie odgórne wytyczne
Odpisz
17 lipca 2019, 15:41
@Zeromus: Ale przecież o wszystkim już powszechnie wiadomo, więc jakby tyle osób nagle zniknęło, to wywnioskowanie co się stało jest oczywiste.
Odpisz
17 lipca 2019, 16:30
@Kerbal: Ale wiesz, że ta strefa znajduje się na pustyni? Do tego wojsko pewnie ma coś do zakłócania łączności, więc zgubić się tam trudno by nie było. No i jeszcze należy dodać fakt, ze lokalizacja tego na mapie może się znacząco różnić od tej prawdziwej.
Odpisz
13 lipca 2019, 18:14
Tytuł wyjątkowo mnie rozbawił, szanuję Cię twórco mema
Odpisz
16 lipca 2019, 21:28
@pawelek9889: jaki był wcześniej?
Odpisz
17 lipca 2019, 14:50
@Patryczak22: POLACZEK ZABIŁ SZWABA KULKĄ WŁEEB
CZOŁGI JEŹDZIŁY TEEEŻ
Odpisz
17 lipca 2019, 09:19
O co chodzi ostatnio z tą strefą 51 bo nie jestem w temacie? (wiem czym jest strefa 51, tego nie tłumaczcie)
Odpisz
17 lipca 2019, 10:13
@matrix997: ktoś założył wydarzenie na fb coś w stylu rajd na strefę 51 udział i zainteresowanie zaznaczylo kilkaset tysięcy ludzi
Odpisz
17 lipca 2019, 10:29
@Artrack: ah... Dzięki za wyjaśnienie, w sumie spodziewalem się czegoś ciekawszego xd
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2019, 09:30
Ide po konia i zbroje
i wyskubać orła
Odpisz
17 lipca 2019, 03:22
Ten atak skończy się masakrą
Odpisz
13 lipca 2019, 17:52
Kiedy ten atak?
Odpisz
13 lipca 2019, 17:52
@kacperro520: 20 września
Odpisz
16 lipca 2019, 22:29
@MemePaladin399: 5 dni po moich urodzinach xd
Odpisz
16 lipca 2019, 22:45
@Roger_Taylor: 14 po moich
Odpisz
17 lipca 2019, 00:16
@jt090: 365 po moich
Odpisz
16 lipca 2019, 23:32
Wystarczy Karyna która powie że chcę rozmawiać z menadżerem
Odpisz
16 lipca 2019, 21:29
O co chodzi? Nie rozumiem ostatnio tych memów.
Odpisz
16 lipca 2019, 21:37
@TheRepoZ: Ludzie w USA będą raidować baze wojskową (Baza 51)
Odpisz
16 lipca 2019, 21:49
co xD? W jakim celu?
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2019, 22:00
@TheRepoZ: Żeby zobaczyć kosmitów i te sprawy. Chociaż pewnie i tak gówno zrobią.
Odpisz
16 lipca 2019, 23:10
@VixiV: Zapewne zamiast 640k osób pojawi się może hmm.... z 200 i zostaną zpacyfikowani bardzo szybko
Odpisz
16 lipca 2019, 21:42
A potem pojawi się Sabaton, którego członkowie będą robić za bardów
Odpisz
16 lipca 2019, 22:07
@Stulej4:
Odpisz
16 lipca 2019, 22:46
O C Z Y W I Ś C I E
Odpisz
16 lipca 2019, 21:36
Webby, Furasy, Memiarze, Karen i jeszcze Husaria... Dream Team
Odpisz
16 lipca 2019, 21:18
Wszyscy szturmują strefę 51
THEN A WINGED HUSSARS ARRIVED
Odpisz
13 lipca 2019, 17:45
Macierewicz miał plany husarzy na quadach
Odpisz
13 lipca 2019, 17:42
Jak oni tam przyjdą z bronią to ich armia zmasakruje i elo benc
Odpisz