Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
No to posłuchane
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2019, 20:47
Mi najczęściej wychodzi "nir"
Odpisz
23 grudnia 2019, 19:26
i mi też
Odpisz
15 sierpnia 2019, 20:39
noe kumam
Odpisz
14 sierpnia 2019, 11:19
I tak nagle główna co jest
Odpisz
15 sierpnia 2019, 16:10
@axis551: chyba miesiąc się kisiło
Odpisz
14 sierpnia 2019, 21:09
Nir ogarniam
Odpisz
14 sierpnia 2019, 18:52
Zawsze, głupi telefon
Odpisz
14 sierpnia 2019, 14:42
nue
Odpisz
14 sierpnia 2019, 12:55
Noe wiem o co chodzi
Odpisz
14 sierpnia 2019, 10:12
"Nie" to jedno, to co mnie naprawdę zadziwia to przemiana "zajebiście" na "zajebiscei"
Odpisz
14 sierpnia 2019, 10:16
albo "nei"
Odpisz
14 sierpnia 2019, 10:47
nein
Odpisz
14 sierpnia 2019, 10:12
Noe wiem o co chodzi
Odpisz
14 sierpnia 2019, 10:12
Neo
Najczęściej wspomniany podczas pisania ,, nie "
*zdj neo z matrixa*
Odpisz
14 sierpnia 2019, 09:32
Nei też jest wspominany tylko obrazka nie ma :(
Odpisz
14 sierpnia 2019, 09:38
U mnie nawet o wiele częściej
Odpisz
14 sierpnia 2019, 08:29
Nue
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2019, 01:55
Nie
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2019, 01:55
@Rollecoster0: Noe*
Odpisz
14 lipca 2019, 12:42
Podczas pisania "nie", często jest też wspominana bestia "nue"
Odpisz
14 lipca 2019, 14:32
@InfiniteTheJackal: Everyday you learn something new
Odpisz
14 lipca 2019, 12:24
Pisanie po ciemku takie jest, na szybko też
Odpisz
14 lipca 2019, 12:53
Pisanie na ciemku po szybko też.
Odpisz
14 lipca 2019, 12:57
@Polski_Ziemniok: Piłeś?
Odpisz
14 lipca 2019, 13:02
Nie jedź.
Odpisz