Teledysk do tej piosenki jest jedną z trudniejszych do wytłumaczenia rzeczy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ziarenko traumy wyrosło
Rel
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niegrzeczny Oskarek
Nie są aż takie pyszne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 lipca 2019, 21:49
>teledysk do billie eilish
>dziwna rzecz
wybierz jedno
są o wiele dziwniejsze teledyski
Odpisz
14 lipca 2019, 22:34
@DuzyMudzyn: Give me your money-Little Big
Teledysk ostro poj*bany, ale nutka fajna
Odpisz
20 lipca 2019, 11:55
@DuzyMudzyn: Bi*ch I'm a cow. To jest dziwny teledysk
Odpisz
20 lipca 2019, 13:13
@iSyma: Od Tommy Cash jakaś jedna, nie pamiętam tytuły jest dziwna.
Odpisz
20 lipca 2019, 13:13
@iSyma: Wszystko od Little Big jest dziwne.
Odpisz
21 lipca 2019, 18:21
@D0minik: skibidi łapapa
Odpisz
16 sierpnia 2019, 11:59
@DuzyMudzyn: komm süsser tod :)
Odpisz
20 lipca 2019, 13:23
Duh
Odpisz
20 lipca 2019, 12:45
mi tylo nie podoba się muzyka Billie Eilish mimo iż lubię podobnych do niej?
Odpisz
15 lipca 2019, 08:51
Bad guy odpalił mi się na playliscie akurat jak to zobaczyłem
Odpisz
14 lipca 2019, 22:57
Ponponpon
Weź mi gadaj tu o dziwnościach xd
Odpisz
15 lipca 2019, 00:41
@Gryficowa: TAK JEEEST
Odpisz
15 lipca 2019, 08:00
@Gryficowa: Albo BabyMetal ma do czegoś zje**ny teledysk
Odpisz
15 lipca 2019, 05:52
Zauważyłem swój błąd, oryginalna animacja do Me!Me!Me! jest dziwniejsza
Odpisz
14 lipca 2019, 23:26
(tytuł)
Glass Animals - Gooey
Odpisz
14 lipca 2019, 23:05
oMg billie eilish is so deep and creepy
Marilyn manson: hold my beer
Odpisz
14 lipca 2019, 22:38
Ty chyba Katty Perry nie widziałeś
Odpisz
14 lipca 2019, 22:38
chociaż zaraz ktoś przyjdzie i coś gorszego przypomni
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2019, 22:57
"I'm the bad guy" śpiewane przez Lorda Dominatora w bajce W tę i nazad
Jedyny złol z piosenką o byciu złolem jakiego szanuję
Odpisz
14 lipca 2019, 23:21
to do tytułu
Odpisz
14 lipca 2019, 23:22
@kosmiczny_kamien: popieram. Lubiłam tego słuchać, polskie covery też miało spoko
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2019, 21:49
Ostatnio grałem w osu i zmusili mnie koledzy do grania w jej piosenki, ale później udało mi się uciec.
Odpisz