Oni nie tracą czasu na bzdury
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Fajnie że odpowiedzieli
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2022, 15:26
Czas na skok.
Odpisz
30 sierpnia 2019, 14:38
Mój kolega w halloween, jak było już ciemno, wylazł na dach lidla, stanął na przeciwko parkingu i darł się: "JESTEM HRABIA DRAKULA"
Odpisz
30 sierpnia 2019, 15:13
@xXkuba22Xx: zgaduje że to było w Poznaniu
Odpisz
30 sierpnia 2019, 15:54
@xXkuba22Xx: Chciałbym to zobaczyć.
Odpisz
30 sierpnia 2019, 17:36
@Xcichyx: skawina, pod krakoweem. Czemu akurat poznań?
Odpisz
31 sierpnia 2019, 06:47
@xXkuba22Xx: bo kojarzylem ze w Poznaniu jest dach lidla na ktory latwo wejsc
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:48
@Xcichyx: u nas już tak duzo osób tam wchodziło że zrobili takie specjalne kolce xd
Odpisz
31 sierpnia 2019, 17:03
@xXkuba22Xx: heh
Odpisz
30 sierpnia 2019, 22:55
Ja z kumplami kiedy piłka nam utknie na dachu A my po nią wejdziemy...
Odpisz
30 sierpnia 2019, 14:17
A ja mam lek wysokości
Stałabym bez ruchu lub zaczęłabym panikować
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2019, 20:02
@Gryficowa: ja bym wlazł, tylko dostaję traumy potem. Zawsze gdy zrobię coś "na limicie" dostaję po tym traumy więc od pewnego czasu trzymam się z dala od akcji typu 'życie na krawędzi'
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2019, 16:13
Dziewczyny gdy zobaczą swoją koleżankę na dachu obok: OMG KAŚKA MIAŁAŚ TAKI SAM POMYSŁ!!!
Chłopcy:
Odpisz
15 lipca 2019, 17:47
Ptaki na dachu:
Odpisz
30 sierpnia 2019, 12:54
WHO CRAPPED ON MY CAR?!
Odpisz
30 sierpnia 2019, 13:36
Samochód na dachu:
Odpisz
30 sierpnia 2019, 14:35
Koty na dachu
Odpisz
30 sierpnia 2019, 12:33
Ja na przykład dre morde, że będe skakał.
Odpisz
30 sierpnia 2019, 12:06
Wejdź na dach i powiedz koledze na dole, że masz wyższą ziemię
Odpisz
30 sierpnia 2019, 12:23
@Polalak: It's over, Anakin, i have the high ground.
Odpisz
30 sierpnia 2019, 12:21
Kolejny obrazek który da sie usłyszeć
Odpisz
30 sierpnia 2019, 12:13
DC bez Batmana to jak Real Madryt bez Ronaldo, albo polskie Hell's Kitchen bez Modesta Amaro. Niby jest, ale ch*jowe
Odpisz
30 sierpnia 2019, 12:16
@Cotosiestanelo: jest jak obiad u babci bez schabowego
Odpisz
30 sierpnia 2019, 12:16
Skrytobójcze chłopaki na dachu:
Odpisz
15 lipca 2019, 18:19
Hitler na dachu: pierdzi ze strachu
Odpisz
15 lipca 2019, 17:57
Jestem zemstą
Jestem nocą
Jestem chłop-luftmysza
Odpisz
15 lipca 2019, 17:37
I am vengeance...
Odpisz
15 lipca 2019, 17:38
@Wolferon: ...I am the night...
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2019, 17:38
@Wolferon: ...I am BATMAN!
Odpisz
15 lipca 2019, 17:41
@Wolferon: właśnie przepisałes tytuł
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2019, 17:42
@ReptilianJan: cicho daj się dziecku pobawić
Odpisz
15 lipca 2019, 17:51
@ReptilianJan:
Odpisz