Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Twoja_lodowka

26 grudnia 2022, 15:26

Czas na skok.

Avatar xXkuba22Xx

30 sierpnia 2019, 14:38

Mój kolega w halloween, jak było już ciemno, wylazł na dach lidla, stanął na przeciwko parkingu i darł się: "JESTEM HRABIA DRAKULA"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar xXkuba22Xx

31 sierpnia 2019, 12:48

@Xcichyx: u nas już tak duzo osób tam wchodziło że zrobili takie specjalne kolce xd

Avatar Xcichyx

31 sierpnia 2019, 17:03

Avatar Piket

30 sierpnia 2019, 22:55

Ja z kumplami kiedy piłka nam utknie na dachu A my po nią wejdziemy...

Avatar Gryficowa

30 sierpnia 2019, 14:17

A ja mam lek wysokości
Stałabym bez ruchu lub zaczęłabym panikować

Avatar Maly_modelarz15

Edytowano - 30 sierpnia 2019, 20:02

@Gryficowa: ja bym wlazł, tylko dostaję traumy potem. Zawsze gdy zrobię coś "na limicie" dostaję po tym traumy więc od pewnego czasu trzymam się z dala od akcji typu 'życie na krawędzi'

Avatar TellingKolega

Edytowano - 30 sierpnia 2019, 16:13

Dziewczyny gdy zobaczą swoją koleżankę na dachu obok: OMG KAŚKA MIAŁAŚ TAKI SAM POMYSŁ!!!

Chłopcy:

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2019, 17:47

Ptaki na dachu:

Avatar GameLover

30 sierpnia 2019, 12:54

WHO CRAPPED ON MY CAR?!

Avatar BlueShadowRap

30 sierpnia 2019, 13:36

Samochód na dachu:

Avatar Aserli

30 sierpnia 2019, 14:35

Koty na dachu

Avatar WampirZZielonki

30 sierpnia 2019, 12:33

Ja na przykład dre morde, że będe skakał.

Avatar Polalak

30 sierpnia 2019, 12:06

Wejdź na dach i powiedz koledze na dole, że masz wyższą ziemię

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2019, 12:23

@Polalak: It's over, Anakin, i have the high ground.

Avatar aniam_131

30 sierpnia 2019, 12:21

Kolejny obrazek który da sie usłyszeć

Avatar Cotosiestanelo

30 sierpnia 2019, 12:13

DC bez Batmana to jak Real Madryt bez Ronaldo, albo polskie Hell's Kitchen bez Modesta Amaro. Niby jest, ale ch*jowe

Avatar wilsonXcuddyXhouse

30 sierpnia 2019, 12:16

@Cotosiestanelo: jest jak obiad u babci bez schabowego

Avatar Stulej4

30 sierpnia 2019, 12:16

Skrytobójcze chłopaki na dachu:

Avatar Dolores_Umbridge

15 lipca 2019, 18:19

Hitler na dachu: pierdzi ze strachu

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2019, 17:57

Jestem zemstą
Jestem nocą
Jestem chłop-luftmysza

Avatar Wolferon

15 lipca 2019, 17:37

I am vengeance...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Wolferon

Edytowano - 15 lipca 2019, 17:42

@ReptilianJan: cicho daj się dziecku pobawić

Avatar KlaraAnimatePL

15 lipca 2019, 17:51

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Ambassador
Dodane przez: Ambassador

Można, tylko trzeba wstawać rano

Fajnie że odpowiedzieli

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka