Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Baturaj

27 sierpnia 2019, 12:19

To nie ma znaczeniaaaa....
Dobra dobra, minusujcie sobie, ale faktów nie zmienicie.

Avatar Baturaj

31 sierpnia 2019, 10:34

Avatar karamella

15 lipca 2019, 19:45

A my to polacy

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2019, 09:41

@karamella: *to my polacy

Avatar rolewicz3

23 sierpnia 2019, 10:38

Głos kraju bez pracy?

Avatar Drag_on

23 sierpnia 2019, 11:15

@rolewicz3: to my Polacy

Avatar rolewicz3

23 sierpnia 2019, 18:29

@Drag_on: Tu żyjąc walczysz

Avatar player203a8

23 sierpnia 2019, 11:38

Ja jestem promistą. Trochę pesymista, realista, optymista.

Avatar MemicznyInkwizytor

23 sierpnia 2019, 16:45

@player203a8: Że jak to miałoby ku*wa działać?

Avatar player203a8

23 sierpnia 2019, 16:49

@MemicznyInkwizytor: czasami myślę jak optymista, raz jak pesymista, nie kiedy jak realista

Avatar MemicznyInkwizytor

23 sierpnia 2019, 16:57

@player203a8: Mhm, nazwałbym to niestabilnością emocjonalną, ale niech będzie, że jesteś "promistą".

Avatar ToFFeXPL

15 lipca 2019, 19:25

Bo w Polsce to ku*wa źle się żyje!

Avatar LOKO30

15 lipca 2019, 19:35

@ToFFeXPL: wszędzie tylko ch*j cygany i 500+!!
A przynajmniej tak nasz widzą sąsiedzi ze zachodiej Europy
"Otwiera okno na zachód" CH*J WAM W DUPE SUKI !!! NO to kto idzie na piwo ? Nikt nie dobra ide się nachlac

Avatar
darkisz

23 sierpnia 2019, 08:47

@LOKO30: taktyczny blok

Avatar edzio72

23 sierpnia 2019, 09:08

ale ty wiesz że na zachodzie też są cygany?? I też dają na dzieci??

Avatar Patrgos

23 sierpnia 2019, 09:36

@edzio72: Ba, na Słowacji jest o wiele większy problem, tak duży, że władze Słowacji zabronili im zbliżać się do przyjezdnych, bo ich odstraszali.

Avatar PanNiedzwiadek

23 sierpnia 2019, 09:56

@LOKO30: ku*wa za długie

Avatar Sucyxd

23 sierpnia 2019, 12:36

@LOKO30: ja mge na piwo

Avatar Ale_nuda

23 sierpnia 2019, 09:19

Ciekawe co mają powiedzieć w Afryce. Narzekanie i wstyd z Polski jej nie pomoże

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2019, 13:29

@Ale_nuda: Jak kogoś pobiją to mówisz mu "inni są brutalnie mordowani, co im ma pomóc twoje narzekanie?"?

Avatar Ale_nuda

23 sierpnia 2019, 19:07

nie. Mówię mu: "ciesz się że żyjesz. W końcu mogli Cię brutalnie zamordować. "

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2019, 08:47

Właśnie wykupiłem bilet Eurotunelu na 23 sierpnia, mam już dość! Dzięki wam politycy, wracam do kraju, do kochanej Polski
.
.
.
Po resztę rzeczy

Avatar chupacabra001

Edytowano - 23 sierpnia 2019, 08:29

No tak, bo w Mozambiku by się żyło lepiej... Tam to mają perspektywy, nie to co w Polsce.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

16 lipca 2019, 08:46

"depresja narodowa"

Avatar MarekCD

16 lipca 2019, 01:40

a my mieszkamy w Polsce
ale też jest zajebiście

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2019, 19:39

Realista

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Joanna789
Dodane przez: Joanna789

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To musiało być męczące

Angielskie śmieszki

Niegrzeczny Oskarek

To się nie może nie udać

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka