Poczułem się mniej samotny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Pilne
Ostry ten sędzia
Nie są aż takie pyszne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2023, 13:55
Rel
Odpisz
15 lipca 2019, 21:30
I liczysz że twój mem wreszcie trafił na główną, a tu jakiś odkop starego komentarza przez kogoś z losowych
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:21
Wrócę tu za rok, i specjalnie ci wypomnę
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:26
@Casul: ten mem przeszedł po miesiącu? Miesiąc to i tak jak odkop starego komentarza
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:29
Oh, faktycznie. Nie spojrzałem na datę. Ale po roku będzie bardziej jak nekrofilia..
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:56
@Casul: planujesz zgw*łcić mój komentarz?
Odpisz
18 sierpnia 2019, 22:14
A planuję
Odpisz
18 sierpnia 2019, 22:35
@Casul: mam się wtedy odsunąć jakoś czy coś?
Odpisz
19 sierpnia 2019, 10:27
Zależy od ciebie. Ale w sumie możesz
Odpisz
16 czerwca 2021, 23:16
@Casul: Chyba zapomniałeś.
Odpisz
19 sierpnia 2019, 00:24
To ja dosłownie za każdym razem, gdy widzę powiadomienie. Piszę naprawdę mało komentarzy, bo boję się, że dostanę dużo czerwonych i tak się cieszę, gdy widzę powiadomienie, że ktoś odpowiedział na mój komentarz i są zielone :D
Odpisz
19 sierpnia 2019, 00:58
@sano110: Oto darmowe powiadomienie, które wywoła twój uśmiech :3
Odpisz
19 sierpnia 2019, 07:46
@sano110: Łap spam
Odpisz
19 sierpnia 2019, 10:53
@sano110: :
Odpisz
19 sierpnia 2019, 11:47
@DeXxu: Ojejku, dziękuję wszystkim <3
Odpisz
27 października 2019, 15:31
@sano110: czssc
Odpisz
29 października 2019, 12:46
No siema lol
Odpisz
29 października 2019, 20:00
@sano110: Psst, robisz mi spam.
Odpisz
29 października 2019, 22:03
@Smuteczek: a ty mi.
Odpisz
30 października 2019, 09:39
@Xx_pzoltek_xX: Zostaw jabłko, on jest supi
Odpisz
30 października 2019, 21:34
@sano110: ok.
Odpisz
30 października 2019, 21:34
@sano110: Jesteś kochana :3
Odpisz
31 października 2019, 15:52
@Smuteczek: No wiem, dzięki, luv u
Odpisz
31 października 2019, 16:31
@sano110: cicho
Odpisz
31 października 2019, 19:22
@sano110: Ja ciebie też <3
Odpisz
15 stycznia 2021, 15:21
@sano110: siema masz powiadomienie
Odpisz
19 sierpnia 2019, 00:23
A tu typ robi ci gównoburze
Odpisz
18 sierpnia 2019, 22:22
A tu tylko jakaś tam odznaka
Odpisz
18 sierpnia 2019, 20:27
Ale okazuje się że to odznaka
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:55
Make my day and answer for this comment :3
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:56
@pawlikok: Witam szanowny pawlikoku
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:58
@Cotosiestanelo: dziękuję :3
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:40
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:15
Okazuje sie ze to tylko ktos odpisal ok
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:09
I się okazuje, że ktoś Cię wyzywa od debili i wytyka Ci, co spartaczyłeś w swoim komentarzu i ogólnie w życiu
Odpisz
15 lipca 2019, 21:33
Dla ludzi z losowych
Odpisz
15 lipca 2019, 21:34
@Wolferon: najpierw upewnijmy się że przejdzie, mem jest słabej jakości także ten
Odpisz
15 lipca 2019, 21:38
masz rację ale to na wszelki wypadek
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:04
@Wolferon: XD przeszła tylko ta część
Odpisz
16 lipca 2019, 01:38
Albo 21 wiadomości, wszystkie pozytywne odpowiedzi na komentarze :)
Odpisz
15 lipca 2019, 21:29
Odpisz