Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Fajnie że odpowiedzieli
To będzie bolało
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2021, 16:46
Deerling jest fajny
Odpisz
5 lipca 2020, 19:55
Uwielbiam Bellsprouta.
Odpisz
13 września 2019, 07:57
Co chwilę.
Odpisz
21 sierpnia 2019, 12:13
@juzi46: a gdzie mieszkasz bo może znam kogoś z twoich okolic co też gra w pokémony
Odpisz
16 lipca 2019, 17:42
Wczoraj pokemon go zainstalowałem i szczerze fajnie mi się gra mogę ruszyć się z domu
Odpisz
16 lipca 2019, 17:56
@juzi46: znalazłeś już ekipę
Odpisz
16 lipca 2019, 17:59
@Superkometa: Nie
Odpisz
16 lipca 2019, 19:33
@juzi46: jak kogoś spotkasz na rajdzie to zapytaj się o jakąś messengerową grupę
Odpisz
20 sierpnia 2019, 10:42
@Superkometa: ewentualnie może też zaprosić znajomych do gry
Odpisz
20 sierpnia 2019, 12:16
@juzi46: Dodaj jak chcesz
Odpisz
20 sierpnia 2019, 12:29
@Superkometa: niech po prostu na Facebooku znajdzie
Odpisz
20 sierpnia 2019, 12:31
@KOLOROWATAPETA: teraz więcej jest na messengerze
Odpisz
21 sierpnia 2019, 10:07
@juzi46: mój kod
Odpisz
21 sierpnia 2019, 10:12
@BARTEKAUX: co mi to da skoro do wykonania misji potrzeba łazić z friend
Odpisz
21 sierpnia 2019, 11:26
@juzi46: Możesz samemu, ale każdy wie, że z kumplem lepiej
Odpisz
16 lipca 2019, 16:17
Repel
Odpisz
21 sierpnia 2019, 10:34
chyba że nie masz pieniędzy bo ładowałem całą kasę w pokeballe i potki, tak jak ja to robiłem jak pierwszy raz w emeralda grałem
Odpisz
21 sierpnia 2019, 10:35
@PanP0tezny: Trudno się mówi.
Odpisz
16 lipca 2019, 17:37
pokemony=gówno
Odpisz
16 lipca 2019, 17:42
@gumiadultv4: Postacie z wyglądu są spoko, ale fabuła się zepsuła więc no XP
Odpisz
16 lipca 2019, 19:44
@Gryficowa: to tam jest fabula oprocz lapania jakis zwierzat? lol
Odpisz
16 lipca 2019, 23:07
@gumiadultv4: Momentami jest
Ale zrobili z tego tasiemiec, który jest ciągnięty przez wiele lat XP
Odpisz
17 lipca 2019, 11:50
@gumiadultv4: Pokemony są spoko
Odpisz
20 sierpnia 2019, 10:09
@gumiadultv4: Chyba w noe nie grałeś gościu
Odpisz
20 sierpnia 2019, 10:43
@Gryficowa: KU*WA PRZESTAŃ Z TYM XP JAPIE**OLE
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2019, 10:45
@gumiadultv4: Ej ty masz 8 lat, czy niemasz dzieciństwa? Ja jako 12 latek jak miałem z 6-7 lat oglądałem DB i Pokemony
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2019, 14:26
@gumiadultv4: Już widać, że grałeś tylko w Pokemon GO.
Odpisz
20 sierpnia 2019, 15:14
@Kupahaha: Twe zdanie nie zakończy XP
XP
XP
XP XP XP XP XP XP XP XP XP XP XP XP
Odpisz
24 sierpnia 2019, 00:55
@BubbleGum_14: to ze ty ogladales to nie znaczy ze kazdy musial
Odpisz