Płacz nie sprawia, że przestajesz być mężczyzną
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Niezniszczalne
Zdeklasowani znowu
Cel namierzony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2013, 14:32
Ci sami ludzie wyzywają metroseksualistów i Emo oraz twierdzą, że należy mieć swój własny styl i nie zwracać uwagi na to, co inni mówią. Nie wiem, jak to nazwać...
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2014, 18:00
@pjkpredator6: Ja nie rozumiem jak można się malować, będąc chłopakiem...
Odpisz
20 maja 2014, 07:19
@Bella113: To jest związane tylko z tym, że to się podoba wielu dziewczynom. Jeśli jakiś chłopak nie potrafi znaleźć dziewczyny, bo jest ofermą to zawsze może zapuścić włosy tak, żeby mieć grzywkę i wskoczyć w rurki i wiele będzie na niego lecieć...
Odpisz
16 kwietnia 2021, 15:15
@pjkpredator6: ja mam grzywkę ale nie mam makijażu i nie jestem emo
Odpisz
18 kwietnia 2014, 12:08
przecież to jest normalny człowiek (i w tym momencie czekam na falę hejtów typu lecz się ku***)
Odpisz
11 sierpnia 2013, 18:23
czemu wy macie coś do emo?
Odpisz
11 sierpnia 2013, 19:52
Bo głupie jest rozcinanie sobie żył bez powodu -.-
Odpisz
11 sierpnia 2013, 19:56
@KlauDusSia666: ahhh
Odpisz
11 sierpnia 2013, 19:58
@KlauDusSia666: zawsze jest jakiś powód
Odpisz
4 sierpnia 2013, 23:53
Powiedz to tym wszystkim Metalom..
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2013, 14:03
metale się nie malują:P
choć zależy jacy:P
Odpisz
11 sierpnia 2013, 17:42
Na koncerty się malują.
Odpisz
11 sierpnia 2013, 17:47
@badguy: jeszcze się z tym nie spotkałem.
Odpisz
11 sierpnia 2013, 17:59
Muzycy. Widać na koncerty nie chodzisz.
Odpisz
11 sierpnia 2013, 18:12
@badguy: jedynie znam Ozziego i Mansona co się malują ale nigdy nie byłem na ich koncercie:(
Odpisz
11 sierpnia 2013, 16:08
Pedały.
Odpisz
11 sierpnia 2013, 14:06
Czy tylko ja nie widzę tutaj żadnego 'mężczyzny ' ?
Odpisz
11 sierpnia 2013, 14:22
@TheNelsonPL: Ja widzę jedynie człowieko-podobną istotę :D
Odpisz
11 sierpnia 2013, 15:16
@Bulbasaur: A ja widzę po prostu pedała. Nazywajmy rzeczy po imieniu.
Odpisz
5 sierpnia 2013, 21:30
Jak najpierw zobaczyłem obrazek myślałem że to dziewczyna ;D
Odpisz