A po całej rozgrywce zostali kumplami i grali razem, aż zaczęli traktować siebie jak braci
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Hobby dla faceta
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2019, 00:14
ja mam 3 braci i 0 siostry
Odpisz
27 lipca 2019, 01:36
@ALKATRAZ: a ja 5 braci 4 siostry
Odpisz
27 lipca 2019, 08:14
@conect12345: Ja mam brata i dwie siostry a najbardziej z nich wszystkich kocham psa...
Odpisz
27 lipca 2019, 11:15
@Piket: 2 braci mam 1 z 2001 r. 2 z 2013r.
Odpisz
4 maja 2020, 20:16
@Piket: ja mam 2 braci i siostrę, ale to rodzeństwo przyrodnie, więc nie muszę ich oglądać przez większość czasu.
Odpisz
27 lipca 2019, 11:19
Dlaczego jego starszy brat stawia warunki aby grać z młodszym bratem? Gdybym ja miał takiego starszego brata to bym w ogóle z nim nie grał.
Odpisz
27 lipca 2019, 09:46
Ja mam tylko młodsze rodzeństwo z którym niezbyt się dogaduje..Ludzie z młodszym rodzeństwem łączymy się!
Odpisz
27 lipca 2019, 11:13
@PaniDama: aaaa łączę
Odpisz
27 lipca 2019, 11:14
@Nokia_701: <3
Odpisz
26 lipca 2019, 22:03
*pata wszystkich jejowiczów*
Odpisz
26 lipca 2019, 22:58
Dziękuję ^^
Odpisz
27 lipca 2019, 01:20
:)
Odpisz
26 lipca 2019, 23:52
Wiem, że to mega złe ale ja bym pewnie go zno-scope'ował XD
Odpisz
27 lipca 2019, 04:13
@Mr_Quicky: Szkoda, że 9 osób nie rozumie, że w gry gra się dla zabawy i właśnie takich hilarious momentów...
Odpisz
27 lipca 2019, 11:18
@Mr_Quicky: A weż siedź silent ty głupi fejmiku one
Odpisz
27 lipca 2019, 13:45
@BilmoBlampkins: O ch*j ci chodzi typie? XD
Odpisz
17 lipca 2019, 20:00
Gdyby to był normalny fps, to by w ten sposób go strzelił w łeb
Odpisz
26 lipca 2019, 21:43
@Plastikowy_Krokodyl: Ale to tf2 na mapie 2fort
Odpisz
26 lipca 2019, 23:16
jak to heavy to i tak mu je**ie
Odpisz
17 lipca 2019, 21:31
Odpisz
17 lipca 2019, 20:02
W każdej grze powinna być funkcja "pat"
Odpisz
17 lipca 2019, 20:03
*pata Kolorblinda*
Odpisz
17 lipca 2019, 20:04
*pat Marowak*
Odpisz
17 lipca 2019, 20:05
W pokach byłoby to zbyt OP, bo wszystkie stworki by do nas dołączały, nawet te trenery.
Odpisz
17 lipca 2019, 20:18
Rywal Blue chce walczyć!
Blue: No dalej, pokaż co potrafisz!
Red: *pata go po głowie*
Blue:... ... W-w porządku! Tym razem wygrałeś, ale pokonam Cię następnym!
Odpisz
17 lipca 2019, 20:30
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2019, 20:21
Ja bym zastrzelił.
Odpisz
26 lipca 2019, 23:23
@starmagedon:
Odpisz
17 lipca 2019, 19:56
Rund nie run, przepraszam
Odpisz
17 lipca 2019, 19:57
może za każdą wygraną rundę dostaje jakąś runę?
Odpisz
17 lipca 2019, 20:14
admin poprawi
Odpisz
17 lipca 2019, 19:59
Do pełnego wypełnienia komiksu brakuje kadru po pataniu w którym daje mu w twarz
Odpisz