memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 sierpnia 2019, 10:03
W Polsce nie ma dobrej partii do głosowania i to jest fakt
Odpisz
19 lipca 2019, 11:14
Najgorsze jest to że mój kuzyn który ma dzieci w moim wieku jest w PO... Możecie sobie wyobrazić co jest na imprezach rodzinnych
19 lipca 2019, 12:25
Edytowano - 29 sierpnia 2019, 18:13
japie**ole ale spierodlina, sam fakt że jest fanem PO wystarcza. Już serio chyba lepiej być pisiorem
29 sierpnia 2019, 19:32
czekaj chwilę, bo nie do końca jestem pewny, czy ty to napisałeś o mnie czy o moim kuzynie, który nie jest fanem PO, tylko politykiem w PO
29 sierpnia 2019, 19:41
o kuzynie, dlaczego miałoby być inaczej?
Edytowano - 29 sierpnia 2019, 20:36
no bo ująłeś go jako "fana Po" podczas gdy ją mówiłem o tym że jest politykiem i trochę mi się pomieszało w głowie Ale nie ma problemu, ten kuzyn jest zje**ny i to fakt
29 sierpnia 2019, 18:44
Jestem za PIS
29 sierpnia 2019, 19:03
@player203a8:
29 sierpnia 2019, 19:30
@player203a8: Po tej ich wspaniałej reformie? KYS, błagam.
29 sierpnia 2019, 19:06
Mój dziadek to niespotykanie spokojny człowiek. No chyba, że impreza rodzinna i trzy drinki później i rozmowa o polityce... Wtedy nawet Hulk nie jest tak wku*wiony...
19 lipca 2019, 11:13
Jakbym widział mojego tate i reszte rodziny
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2019, 10:03
W Polsce nie ma dobrej partii do głosowania i to jest fakt
Odpisz
19 lipca 2019, 11:14
Najgorsze jest to że mój kuzyn który ma dzieci w moim wieku jest w PO... Możecie sobie wyobrazić co jest na imprezach rodzinnych
Odpisz
19 lipca 2019, 12:25
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2019, 18:13
japie**ole ale spierodlina, sam fakt że jest fanem PO wystarcza. Już serio chyba lepiej być pisiorem
Odpisz
29 sierpnia 2019, 19:32
czekaj chwilę, bo nie do końca jestem pewny, czy ty to napisałeś o mnie czy o moim kuzynie, który nie jest fanem PO, tylko politykiem w PO
Odpisz
29 sierpnia 2019, 19:41
o kuzynie, dlaczego miałoby być inaczej?
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2019, 20:36
no bo ująłeś go jako "fana Po" podczas gdy ją mówiłem o tym że jest politykiem i trochę mi się pomieszało w głowie
Ale nie ma problemu, ten kuzyn jest zje**ny i to fakt
Odpisz
29 sierpnia 2019, 18:44
Jestem za PIS
Odpisz
29 sierpnia 2019, 19:03
@player203a8:
Odpisz
29 sierpnia 2019, 19:30
@player203a8: Po tej ich wspaniałej reformie? KYS, błagam.
Odpisz
29 sierpnia 2019, 19:06
Mój dziadek to niespotykanie spokojny człowiek. No chyba, że impreza rodzinna i trzy drinki później i rozmowa o polityce... Wtedy nawet Hulk nie jest tak wku*wiony...
Odpisz
19 lipca 2019, 11:13
Jakbym widział mojego tate i reszte rodziny
Odpisz