Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Phi!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2022, 23:19
Typowa lewica
Odpisz
30 kwietnia 2020, 03:41
k
Odpisz
14 stycznia 2020, 15:58
Odpisz
22 maja 2012, 03:20
w ogóle pary gejow, lesbijek nie powinny miec dzieci:)
Jak ktos kiedys madrze powiedzial "Jakby bog chcial pedalow to by 2 adamow stworzyl"
obrazek 1/5
Odpisz
1 lutego 2019, 13:29
@Faster1611: nie powiem nic innego twoim debilstwie ale zwröć uwagę że Bóg wg chrześcijan stworzył Adama i Ewę mieli dwóch synów potem umarli
Jeden syn zabił drugiego i ten jeden odtworzył gatunek itd
Poza tym o co ci chodzi czemu nie powinni mieć dzieci? No nie rozumiem
Odpisz
1 kwietnia 2019, 07:58
@zjadacz_pieroguf: nie ma logiki w tym co mowisz
Odpisz
1 kwietnia 2019, 10:40
to do mnie czy niego
Odpisz
1 kwietnia 2019, 11:12
@zjadacz_pieroguf: do cb patoateisto
Odpisz
1 kwietnia 2019, 12:39
nie ma logiki w tym że gatunek odrodził się z jednego mężczyzny
Poza tym powinni móc adoptować dzieci
Odpisz
1 kwietnia 2019, 12:42
@zjadacz_pieroguf: zeby ich demoralizowac? Jest logika byl adam i ewa
Odpisz
1 kwietnia 2019, 20:48
ale umarli i wtedy był tylko kain
Odpisz
1 kwietnia 2019, 21:51
@zjadacz_pieroguf: mieli jeszcze kilak corek i kilka synow
Odpisz
24 maja 2021, 00:39
@zjadacz_pieroguf: po pierwsze: pomyśl jak dziecko takowe by było wyśmiewane bo ich starzy to geje, nic do nich nie mam, ale jednak to dla dziecka mogło być trauma. po drugie: Popatrz z perspektywy dziecka, że każdy ma normalnie ojca i matkę i ty jako jedyny będziesz miał ojca i ojca lub matkę i matkę.
Odpisz
2 lutego 2018, 11:39
oh no te komentarze z 2012-2015r
Odpisz
29 listopada 2018, 11:53
@massesd: teraz ten sam brazek jest bardziej prawdziwy niż wtedy
Odpisz
1 kwietnia 2019, 07:58
@massesd: wtedy byly fajne komantarze
Odpisz
1 kwietnia 2019, 08:28
no nie bardzo
Odpisz
1 kwietnia 2019, 08:33
@massesd: jednak tak 2007-2015 najleosse koemnatarze im starsze tym inteligentniejsze
Odpisz
25 grudnia 2018, 14:33
hmmm... czy to moja schizofrenia , czy to aktualny mem?
Odpisz
17 stycznia 2015, 20:21
Feminazistki...
Odpisz
21 listopada 2012, 04:59
WTF ?! 1/5
Odpisz
25 czerwca 2012, 13:28
zawsze chciałem być kultularny na Serwisach internetowych ale ten obrazek jest po***ny
Odpisz
28 lutego 2012, 16:41
a co do obrazka 1/5
Odpisz
28 lutego 2012, 16:37
nie wiem jak w ale ja bym nie dał lezbą mieć dziecka.Pomyślcie sobie jak by takie dziecko miało w szkole?
Odpisz
9 grudnia 2011, 14:33
trzema słowami żal ściska dupe!!!
Odpisz
14 listopada 2011, 18:30
zal
Odpisz
11 maja 2011, 17:36
glupie ***i
Odpisz
30 kwietnia 2011, 14:37
wtf?
Odpisz