Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Równi i równiejsi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
I po kłopocie
Nie zadzieraj z bobrami
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2019, 13:48
Normalnie, włączasz i już
Odpisz
31 lipca 2016, 20:18
Zgadzam się.
Odpisz
24 sierpnia 2016, 19:07
@Fluttershy66:
Odpisz
25 sierpnia 2016, 10:51
@caltinks_2: Dzięki!
Odpisz
29 sierpnia 2018, 14:17
@caltinks_2: Też dostanę?
Odpisz
8 lutego 2022, 10:05
@caltinks_2: Też dostanę?
Odpisz
9 maja 2023, 18:06
@caltinks_2: a ja?
Odpisz
9 maja 2023, 19:01
@BananMan: W losowych znalazłeś?
Odpisz
10 maja 2023, 13:56
@BartoliniMg: tak
Odpisz
10 maja 2023, 15:04
@BananMan: Ja też
Odpisz
28 grudnia 2016, 23:40
Ja się zgadzam, ale moja koleżanka za to zabiła by was. Ona kocha ten zespół. Pocięła się dla niego. Teraz ma na ręce blizne z 1D.
Odpisz
5 listopada 2016, 12:12
@KontoUsunięte: dobre pytanie
Odpisz
19 stycznia 2016, 19:34
Normalnie.
Odpisz
5 sierpnia 2013, 19:19
Jak można słuchać pani Justyny Biber !
Odpisz
1 stycznia 2016, 01:19
@deltes: Nie obrażaj dziewczyn!
Odpisz
12 sierpnia 2013, 14:50
jak można słuchać biebera?
Odpisz
1 stycznia 2016, 01:18
@gowno123: Nie można.
Odpisz
6 kwietnia 2015, 00:39
Ja lubię tylko jedną ich piosenkę. Nie jestem ich fanką, czy coś.
Odpisz
10 grudnia 2015, 17:24
@kama11465: Którą?
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2014, 16:44
Nie lubię obrazków tego typu, ale ten mi się podoba :D Wiem że wszyscy mnie będą hejtować.
Odpisz
24 października 2014, 19:40
hejt
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:09
nadzwyczajnie
Odpisz
5 lipca 2014, 22:22
Ja man inne pytanie jak można lubić Violettę.
Odpisz
5 sierpnia 2013, 18:12
O gustach podobno się nie dyskutuje...
Odpisz
12 sierpnia 2013, 09:49
@Niezdecydowana: Nie rozumiem, czemu dostałaś kilka minusów. Ja dałem Ci plusika :P. Dobrze gada, polać mu/jej
Odpisz
12 sierpnia 2013, 11:11
Ojej dziekuję :D a zminusowali mnie dlatego, bo pewnie myśleli, że lubie 1D. Osobiście za nimi nie przepadam, ale nie poniżam ich i szanuję inne gusty muzyczne.
Odpisz
12 sierpnia 2013, 11:58
@Niezdecydowana: Mi ktoś dał minusika, ciekaw jestem za co. Ja tak samo jak ty, nie poniżam ich (tak, od kilku dni i będzie tak dalej) i też szanuję inne gusty muzyczne. 1D, justina, minaj nie słucham, nic nie mam też do ich fanów.
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2013, 14:03
@Niezdecydowana: Masz ode mnie poparcie,znaj moje dobre sercie :>
Odpisz
12 sierpnia 2013, 15:04
@Patryk933: Znam Wasze dobre serce :D Dziękować :p
Odpisz
12 sierpnia 2013, 15:08
@Niezdecydowana: spoko spoko :DD
Odpisz
25 października 2013, 21:13
@Niezdecydowana: Popieram! Chociaż osobiście ich nie cierpie!
Odpisz
14 sierpnia 2013, 10:39
Osoby, które hejcą Justina, 1D itd (nie słucham, ale nie poniżam) widzę jako żałosne gimbusy, dzieciaki, czasami nawet na pozór dojrzałe osoby, które chcą się dowartościować, a tak naprawdę gdyby zobaczyli ten zespół/piosenkarza narobiliby w majtki.
Odpisz
19 sierpnia 2013, 20:24
@Julsowa: ja jestem gimbusem a jednak mam wystarczajaco inteligencji zeby tak sie nie zachowywac (chyba ze naprawde sie nudze)
Odpisz
25 października 2013, 21:11
@Julsowa: Niby dlaczego mieliby się zesrać od samego widoku? Ja jak bym zobaczył JB na żywo to bym się porzygał!
Odpisz
10 grudnia 2015, 14:17
@seba200: Ale na niego
Odpisz
30 września 2013, 19:53
Nie lubię One Direction, ale nie obrażam ich, i nie uważam, że są gorsi od moich ulubionych wykonawców.
Odpisz
12 sierpnia 2013, 12:04
W księgarni widziałem książkę o One Direction ;_;
Odpisz
12 sierpnia 2013, 12:23
@Bulbasaur: Ja bym dał pieniądze z Monopoly,bo to nie jest prawdziwa muzyka ;-;
Odpisz
19 sierpnia 2013, 15:55
@siemek22: byl taki obrazek
Odpisz
19 sierpnia 2013, 16:00
@sectus: Ale ja dodałem ten komentarz przed jego dodaniem -.-
Odpisz
19 sierpnia 2013, 20:24
@siemek22: to sorki...
Odpisz